Sizce İtirazlar Ne Zaman Sonuçlanır? Kalan Süre Yeter mi ?

Öznura katıllıyorum.Bencede meslekten girmen mantıklı, ama tabi karar senin. tabi mevzuat biraz ağır bi ders riskli olabilir.Meslekten 95 bekliyordum 90 aldım, dehadan çalışmıştım.arada fazla fark yok mevzuatçının notuda kıt değil, ondanda 65 aldım beklediğim nottu ,denetimcide analizciyi aratmaz 90 beklerken 53 aldım şok olduum bi not olmuştu.

Öyle olacaktır büyük olasılık.
Kendimizi onların yerine koyalım. Tesmer çalışanları sürekli olarak bu işlerle uğraşıyorlar neden erken acıklasınlar ki. Erken acıklayabilmek için daha fazla çalışması gerekiyor olabilir Nasıl ki muhasebeciler de beyannameler son güne kalıyorsa Tesmer de süreyi sonuna kadar kullanıyorlar sanırım. Bu işe hiç başlamasaydım keşke diyorum..

Bu arada Vergi de son 3 yılın 1. sınavlarına baktım uygulama da Gelir Vergisi sorulmuş. Bu dönem de öyle olacak sanki. 25 puan için uygulama çözmekte yarar var ne dersiniz..

bencede uygulama sorusu gelir vergisi olacak.O soruyu yaparsak bence geçilir.

istisnaları ve muafiyetleri bilmek gerekir.çünkü şaşırtmalar olackatır.mesken kira veya işyeri kira gibi veya gerçek usul gibi

Özellikle maliyetten umutlu olduğum halde hem maliyete hem vergiye çalışıyorum. isteksizlik de oluyor. esas korkum 2'si de 40 olan dersleri 50'ye tamamlayıp ortalama sıkıntısı yaşamam olur.1 hafta kala bir dersi seçip yükset not için çalışmam gerekir ki çok zor görünüyor. Benim yüksek not beklediğim ders maliyet bir tek şu an için. :( böyle bir durum olursa ortalama yükseltmek için hangi dersi önerirsiniz? Temel hukuk mu, meslek hukuku mu? yoksa başka bir ders mi?

Kesinlikle meslek hukuku.Temel hukukun çok geniş bi alanı var

daha aramadım ama arayalım rahatsız edelim. çok fazla kişi arayıp ilgilendiğimizi, merakla beklediğimizi belli edelim.

aminnn inş.msj gelmedi mi size diye sordu adam.msj gelen var mı 10.30 da açıklanacak diye.bana gelmedi