SMMM 2013/2 Sınavı İtiraz Sonuçları Hk.

Sınav Konusu Sınav Notu İtiraz Sonrası Sınav Notu

Muhasebe Denetimi 36 36

Not: 5 yıllık denetciyim :)
SPK bapımsız denetim ve iç denetçi sertifikalarım var.

Muhasebe Denetimi 36 36

Not: 5 yıllık denetciyim :)
SPK bapımsız denetim ve iç denetçi sertifikalarım var.
ben kendımı kotu hıssedıyordum ancak sız benden daha kotymussunuz benımde aynı durumdayım yanlızca 4 yıldır denetımdeyım ama oldugmuz duruma bakın

benim değişmiş arkadaşlar, 2 puan eklemiş denetimci komedi ya resmen:mad:

Muhasebe Denetimi 36 38
Vergi Mevzuatı 40 40

denetimden 70-80 beklerken bu notla kalmak, anlamadım, hiç de anlamayacağım!!

benim değişmiş arkadaşlar, 2 puan eklemiş denetimci komedi ya resmen:mad:

Muhasebe Denetimi 36 38
Vergi Mevzuatı 40 40

denetimden 70-80 beklerken bu notla kalmak, anlamadım, hiç de anlamayacağım!!

bak bu gusel bence en azından 2 puan da olsa gusel bıse

Sınav KonusuSınav Notuİtiraz Sonrası Sınav Notu
Finansal Tablolar ve Analizi4545
O kadar emin dimki aynı notu yapıştırıcaklarından sonuç ortada bir daha asla itiraz etmem

35 alıp da itirazla 50 olanı duymuştuk, o nedenle umutlandık itiraz ettik. kağıdıma da güvendim tabii.
ama sonuç değişmedi, sınava 1 ay kaldı, oturup çalışacağız yine deli gibi yapacak bişey yok

O değil de şimdi bir ders için sınavdan sonra 2 ay daha açıklanmasını bekleyeceğiz ..

30 Kasım sınav, açıklanması Ocak sonu olur. ders çalışma stresi, sınav sonucu bekleme stresi, itiraz et değişir mi stresi, sonra yine ders çalış, sonuç bekle vs.. döngüdeyiz

Allah belanızı versin demekten başka bişi gelmiyo içimden:(( şimdi baktım 43 e 43 ki kağıdımdanda o derece eminm ne deyim zehir zıkkım olsun eğer ki umursamayıp okuma tenezzülünde bile bulunmadıysanız..:(( yani beklenen sonuç ama son 1 ders acayip yıkıldım, gel bu kafayla ders çalış....

Tek ders mali tablolar analizi 43 ile bırakmıştı. Sonuç aynı...Hayırlısı...
Analizden sonuçu değişen varmı???
Analizden aralıkta girecek olan arkadaşlar nasıl çalışmalıyım ki en az 50 alayım...Son hakkım aralıkta 4 girişim olacak analizden. Tavsiyelerinizi bekliyorum...Rabbim cümlesiyle bizide bu sınavdan hayırlısıyla geçmemizi nasip etsin....

aynı benim durum :(43 ve gene 43....okadarda emindim, yazıklar olsun:(

arkadaşlar suç sizde adamlara o kadar baskı yaptınız ne zaman açıklayacaksınız diye onlarda yetiştirmek için aynı notları yapıştırmışlar.biraz daha sabredemediniz sizin yüzünüzden bizde kaldık (!) daha önce söylediğim gibi sadece kendilerini sorgulamalarını umut ederek gelecek sınavlarda biraz daha insaflı olsunlar diye itiraz etmiştim.sonucun değişmemesine şaşırmadım.son 1 ay ve yoğun çalışmamız lazım.Allah yardımcımız olsun

Pardon siz kendi yazdiginiza inaniyor musunuz ? Yetistirmek icin ayni notu yapistirmislar. Gülerim buna çünkü zaten sure geçti yetistirenediler. Hem insanlarin hakkini aramasi kadar normal birsey yok.

Benim Durumum biraz farklı ama genede yazmak istiyorum. Sm den SMMM olmak üzere sınavlara girdim. 5 dersten 4 dersi verdim. Bir tek Vergi Hukuku kaldı ve onunda 5. ve son hakkını 01 eylül 2013 de girdim ve mallesef kaybettim.

Ama oda dan aldığım bilgi tüm Türkiye de 30 üzeri not alan olmadığı ve herkesin bu dersten kaldığı idi. Oda başkanı ilede görüştüm. Ankara ya gidince bu durumu görüşeceğini söyledi ama hiçbirşey değişmeyecek.

4 gün önce üşenmedim. Türmod bilgi edinme bölümünden internet aracılığı ile Sm den SMMM sınavına giren kişi, kazanan kişi, tüm sınavları kullandığı halde başarılı olamayan vs. bilgi istedim. Halen gelme cevap 15 gün süre varmış.

Ben diyorum ki sizde kendi sınavlarınızla ilgili kaç kişi girdi, Kaç kişi itiraz etti, kaç kişinin itirazı olumlu sonuçlandı vs.
bilgi isteyin. SOnuçda bunu bilmek bizim hakkımız olmadı.

LİNK TÜRMOB | Bilgi Edinme

Umarım herkesin sınav sonuçları gönlünce olur.

Son düzenleme: