fonradar

SMMM Bürosu (Sanal ve Açık Ofis)

Arkadaşlar, geçenlerde büro için ofis ilanlarına bakarken bir ilan dikkatimi çekti.
İlan aşağıda, reklam olmasın diye detay bilgiyi sildim.

Özetle, yeni bir ofis açacaksınız ve yeterli bütçeniz yok, düşük kiralı bir yerde 1 masa 1 PC ile smmm ofisinizi açtınız ama biliyoruz ki dünya ye kürküm ye dünyası.Şık, prestijli bir plaza adresi vermek, toplantı ve görüşmeleri burda yapmak için böyle bir yer kiralıyosunuz.Yada açık ofis paketi ile böyle bir ortamda tek başınıza çalışıyorsunuz.Bana mantıklı ve ilgi çekici geldi.Firma ile görüşmeyi düşünüyorum.

Sizden de yorumlarınızı rica ediyorum.

İlan Şu şekil de;

Elektrrik, ısınma, soğutma, internet, bina aidatı, temizlik, güvenlik, otopark giderlerini düşünmenize gerek yok !

Sanal Ofis

* Sanal ofis adres paketi aylık 100 TL+KDV?dir.
* Sanal ofis adres paketi+ telefonların şirketinizi temsilen genel sekretarya ile karşılanması aylık ödemesi 250 TL+KDV?dir.

Sanal Ofis İçeriği

* Yeşilköy?de plazada prestijli bir iş adresi
* Şirketinize gelen kargo ve kuryelerin teslim alınması ve size ulaştırılması (Kargo ve kurye masrafları ekstradır)
* Kargo ve postalarınızın bize ulaştığı e-mail yolu ile size bildirilir. Kargolarınız istediğiniz adrese yönlendirilir veya sizin için muhafaza edilir.
* Ücretsiz internet
* Ofisi aylık randevü ile 4 saat kullanma
* Ücretli toplantı odası kullanımı
* Genel Sekreterya (Sekretaryalı paket için)

Açık Ofis

* Bu paketin aylık ödemesi 250 TL+KDV?dir.

Açık Ofis İçeriği

* Yeşilköy?de prestijli bir iş adresi
* Elektrik, ısınma, internet, bina aidatı, temizlik, güvenlik, otopark giderleri ücretsizdir.
* Şirketinize gelen kargo ve kuryelerin teslim alınması ve size ulaştırılması (Kargo ve kurye masrafları ekstradır)
* Arayan kişilerin e-mail yoluyla size bildirilmesi
* Müşteriye çalışma alanı olarak 4 (dört) m2 çalışma alanı tahsis edilecek olup ayrılan bu alanda 1 personel çalıştırılabilir.
* Self servis olarak çay, kahve .
* Ücretli toplantı odası kullanımı %25 indirimli

Müşteri yasal firma adresi olarak bu ofis alanını kullandığı takdirde ayrıca aylık 75 TL+KDV VERGİ paketi ücreti alınacaktır.

Ynt: SMMM Bürosu (Sanal ve Açık Ofis)

Ne anlamı kaldı ona 100 TL şuna 250 TL ha bunada 250 TL ;D ;D ;D Bundna tam paket faydalanmaya kalk zaten ayda ödeyeceğin 1000 TL ki o paraya krallar gibi büro kiralarsın birde böyle işlerde her zaman ekstra birşey çıkar, büroya gireceksin tuvalete girdin başına takım elbiseli biri geldi yassakkk kardeşim yassakkkk tuvalet kullanım paketi var kardeşim aylık 200 TL ödemeden olmazzz ;D ;D

100 TL yada 250 TL lik paketlerden birini seçersin olur biter.
1.000 TL yi nasıl buldun onu anlamadım.

NOT: Bu arada burdan bu ilanın reklamını satışını mı yapıyorsun gibi ithamlarda bulunmayın lütfen.Alakam yok, ama önyargılı yaklaşımlar da hoşuma gitmiyor.

yoo değişik bir alternatif olmuş kardeş eskişehirde buna gerek yok ama istanbul u bilmiyorum.. vay be neler çıkıyor.. demekki talep görüyor

ugur6666 ' Alıntı:
yoo değişik bir alternatif olmuş kardeş eskişehirde buna gerek yok ama istanbul u bilmiyorum.. vay be neler çıkıyor.. demekki talep görüyor

Evet işte meslektaşım, vizyonlu olmak, yenilikliklere açık olmak, değerlendirmek önemli birşey.Hemen ön yargılarla olmaz, pahalı olur, wc parası isterler gibi klasik yaklaşımlar tutmuyor artık.
en azından bakmak, konuşmak, değerlendirmek, neler katabileceğini hesap etmek yeterli.Tutup tutmamak ayrı birşey.

Bu fikir güzel de bence smm odaları bunu kabul etmez. Belki başka işler için uygun olur.

Bir kere odalar buna %100 karşı adamlar ne demiş büronun kurulacağı yerde aynı anda başka şirket yada bir işyeri olmaz , olamaz yani bir kere SMMM için bu olay bitti gitti.
Sanal ofis, sanal büro, yok aylık randevu ile 4 saat kullanım hakkı falan filan bunlar ancak büroya ihtiyacı olmayan adamların kullanacağı işler SMMM bürosunda böyle bir şey yok SMMM bürosunda müşteri çat kapı gelir hadi gel bir çay içelim der, arada bir iki şey sorar, bilgi alır ne yani müşteriye ne diyeceksiniz dur bir randevu alayımda 4 saat ofisi kullanma hakkımdan yararlanacağım, bakalım ofis müsaitmi diyeceksiniz ;D ;D
Böyle işler sanal büro vb. işini ciddi yapacak büro açan SMMM ler için boş iş ha kime yarar dersenizde oda ile anlaşabiliyorsa vatandaş ve illa ben büro açıcam diyorsa gider burayı kiralar rezil bir iş hanının rezil bir yerini kiralık göstereceğine burada göstermelik naylon bir büro açar temiz bir adreste işine bakar ancak tabiki odası kabul ederseki buda zor görünüyor

Arkadaşlar mutlaka kullanıcak bir meslek kitlesi varıdır ama bizim işe gitmez,hem bizim işte gösterişin olması o kadar iyimi kötümü tartışılır. arkadaşın verdiği rakamlarda az buz rakamlar değil oda ile sıkıntılar oluşur mutlaka,bence alabiliyorsanız eğer istanbuldaysanız perpadan kendi mülkünüzü alın,o kadar yüksekte değil fiyatları. En iyisi kendi mülkün.