SMMM Sınavı (3.Dönem) Hazırlananlar Buraya

Merhaba meslektaşlar,

Aralık sınava hazırlananlar buradan bilgi ve paylaşımlarımızı yapalım. Sınava 8 ay kadar bir süre var. Ben şimdiden çalışmaya başladım.Aralıkta stajımı başlatabileceğime inanıyorum. Kitap önerilerinizi alabilir miyim? Elimde şuan sadece Tek düzen hesap planı kitabı var. Çalıştığınız kaynaklar nelerdir?

deha yayınları, mali bakanlığı beyanname düzenle kitapları, dersane notlarından çalışabilirsiniz, forumda daha birçok tavsiyeler var, ordakilerede bakabilirsiniz.

Dershane olarak tavsiyeniz var mı? Ben kursa gitmeyi düşünüyorum.Ne zaman başlar? Fiyatlar hakkında bilgi verebilecek olan var mı?

Arkadaşlar, DEHA nın Yeterlilik kitap setini alıp çalışın bence. Ben de öyle yaptım 7 de 7 yaptım ilk girişte. Tabi biraz önceden de alt yapım vardı ama sorulan soruların hepsi DEHA nın kitaplarında da vardı. Bu arada alıdığım kitpaları satabilirim daha uygun fiyata.. Benimkileri alın diye söylemiyorum ama bu kitaplar her hazırlanan adayın elinde olmalı diye düşünüyorum. Özellikle özet olarak verdikleri ders notları çalışmak için bire bir. sahibinden ilan no: 125282314