SMMM Staj notu gönderme dönemi

kubil

Katkı Sunan Üye
7 eylül 2009 da staj başladı şimdi 7 eylül 2010 da mı staj notunu odama göndermem gerekiyor

Ynt: smmm staj notu gönderme dönemi

sistem değişmediyse..2-3 yılın sonunda staj notu kağıdını dolduruyorsun...staj yanında yaptığın kişi imzalıyor..sonra yeterlilik dosyanla birlikte teslim ediyorsun..yani staj sonunda...

Ynt: SMMM Staj notu gönderme dönemi

her yılın sonunda mı?? ben bir kere doldurdum o kağıdı..hem de kalın bir kağıttı...sonra zaten stajım bitti...

Her yıl için 1 kere doldurulması ve odaya verilmesi gerekiyor. Hatta bende yanlış bir bilgiye sahiptim sonrasında burada doğrusunu görünce odayı aradım onlarda her yıl verilmesi gerektiğini hatta geç kaldığımı söylediler bende SMMM ye benim patronun yeğeni ile 1 kutu baklava ve 100 not verilmiş doldurulmuş 2 yıllık evrakları 8) 8) ;D ;D :D gönderdim hatta belgeli ulen bu kadarda abartma bari 99 yazsaydın dedi ağbi ne olur ne olmaz dedim imzayı attırdım gitti.

ben mi yanlış hatırlıyorum acaba...internette staj notum yazıyor zaten...eee o zaman staj notun ikisinin ortalaması mı oluyor??

benim bildiğim her yıl 1 kere staj notu göndermen gerekiyor odaya tabi her yıl derken stajı başladığın ay ile ilgili ben eylülde başladım ekimin sonuna kadar yıl dolunca göndermem gerekir 3 yılda 3 tane staj notu oluyor sonra 3 nün ortalaması staj notumuz olacak diye biliyorum staj yeri değişikliklerinde 32ay kalınmışsa staj yerinde yine not alınması gerekir diye biliyorum 3 aydan az kaldısanız not almanıza gerek yok birde size danışayım dedim odayı aradım odada böyle dedi

size verilen bilgiler doğru,staj yeri değişikliklerinde 3 aydan kısa süre staj yapılan yerlerde not istemiyorlar 3 ayı aşarsa staj değerlendirme notu isteniyor her yıl sonu için de ayrıca staj değerlendirme notu isteniyor hepsinin ortalaması staj değerlendirme notunuzu oluşturuyor.

ya kafam takıldı şimdi yaa ben tüm belgeleri verdim...sınava da girdim staj notum da nette var...eksik olsa ararlardı beni di mi??? problem yoktur değil mi???

tek bir tane verilmiyor diye biliyorum,bağlı olduğun odaya sor istersen gözden kaçan birşey olmasın

Ben de bir tane verdim arkadaşlar. Oda verdiğim dosyayı 4-5 defa inceleyip eksik yok dedi ??? ???

ben de iki kere verdim her yılın sonunda..
öyle olması gerekmiyor mu zaten..

evet her yılın sonunda verilmesi gerekiyor,

nevermind ' Alıntı:
ya kafam takıldı şimdi yaa ben tüm belgeleri verdim...sınava da girdim staj notum da nette var...eksik olsa ararlardı beni di mi??? problem yoktur değil mi???
Staj notu farklı stajyer değerlendirme notu farklı.
Staj notu: staj başlatma sınavında aldığınız not.
Stajyer değerlendirme notu: yanında staj yaptığınız meslek mensubunun size vermiş olduğu not.

Soner KOCACI ' Alıntı:
nevermind ' Alıntı:
Staj notu farklı stajyer değerlendirme notu farklı.
Staj notu: staj başlatma sınavında aldığınız not.
Stajyer değerlendirme notu: yanında staj yaptığınız meslek mensubunun size vermiş olduğu not.

sınavdan 100 almadığıma göre.... nette staj notu yazıyor ...http://sinav.tesmer.org.tr burda...

nevermind sınav sonuçları menüsünden geçmiş dönem sonuçlarına bak en altta staj değerlendirme notu yazıyor

tamam sonuç kısmında 100 yazıyor ama benim dediğim diğer linkte not durumu görüntülemede orda geçen tanım staj notu...

staj notu staj değerlendirmenin aynısı yoksa staja başlama sınavında alınan not değil verdiğin link ve sınav sonuçları bölümümdeki notun aynı olması gerekiyor

ikisinde de aynı...anlaşamadığımız nokta şu
linkin birinde staj tamamlama notu diye geçiyor tanım
diğerinde de staj notu diye geçiyor....

odanın evraklar konusunda neyapyığı çokta belli değilki götürüp veriyosun kabul ediyor sonra tam sınav başvurusu yapıcan 2 sene önce kabul ettiği evrağı il ve ilçe yazmadığı için kabul etmiyor. İnsanın sinirinden stajı yakası geliyoda sağ taraftaki melekler saolsun sakinleştiriyor ama o sinirde uzun süre geçmiyor çünkü zira gidip mali muşavire yalvar yakar işini bıraktırıp dilekçe yazdırmak gerekiyor. :-[