Smmm Yeterlilik Kitapları+ Çalışma Soruları + Ders Notları

İçerik : Deha Eğitim Seti+Deha Ders Notları+Deha Çalışma Soruları+Vergi ve diğer derslerin özetleri
Ücret : 100 TL

Yer: Beykoz/Kavacık/İstanbul

Son düzenleme:
Burasi ticaret bolumu değil. Satış bolumu adi altinda bolum varmi bilmiyorum. Bu konuyu yanlis buluyorum.

Bence satmayın hayrına verin ne güzel işiniz bitmiş dua alın her işiniz açılır ince düşünün saygılar

kaç lira hepsi
Screen_Hunter_005.png

Son düzenleme:
İçerik : Deha Eğitim Seti+Deha Ders Notları+Deha Çalışma Soruları+Vergi ve diğer derslerin özetleri
Ücret : 100 TL

Biz ne diyoruz adam hala paradan bahsediyor 100 tl den fazlasını kazanırsın hayrına verirsen vermezsende hayrını göremezsişn bu kadar maddeperest olmayalım direnelim arkadaş

Fikirlerini kendine sakla.canım ne isterse nasıl isterse onu yaparım. Hayrınada veririm ücretli de kime ne? Kitap almak isteyen 250-300 Tl arası vermesi gerekir.bu fiyata vermekte bir hayır sayılır.neyin hayırlı olacağını allah bilir sen karar veremezsin

Ortamı germeye gerek yok arkadaşlar.
Arkadaş satmak istiyorsa saygı gösterelim. Nasıl ki bağışlayan a saygi duyuyoruz. Satmak isteyene de saygi duyalım. Ihtiyaci olabilir paraya. Tepkinizi gostermek almamakla olabilir. Gerginliğe gerek yok. Zaten ilan panosunda paylaşilmis ilan. Sorun yok bence.
konu dogru yerde açılmış. Onceki paylasimda stajyer sorunlari bolumunde paylasildiginda ben paylasilan yer konusunda tepki göstermiştim
yeni kitap alip daha fazla verilecegine buradan arkadastan almak mantikli ola bilir.

Son düzenleme:
Merhaba,

Smmm yeterlilik kitapları ılanına baktım fakat yayında degıl

2016 temmz ayında smmm yeterlilik sınavına giricem kısmetse ders notlarını allah rızası için vermek isteyen yada satmak isteyen var mı dersaneye gidecek imkanım yok maalesf

Arkadaşlar selamlar,
Murat yayinlarindan SMMM yeterlilik Finansal Muhasebe 471 ve 472 sayfalari eksik. 470 nolu sayfa Aralikli Envanter yöntemi ile 473 nolu sayfa konsiye mallarlar ile ilgili örnekle başliyor.
Bu sayflari bulmamda (471 ve 472 ) yardimci olur musunuz?

evde smmm yeterlilik kitabı var murat yayınlarının telefon bırakın özelden watsap dan istediğinizi göndereyim size