Smmm Yeterlilik Sınavı İçin Elinde Sözel Derslere Ait Ses Kaydı Var mı ?

Smmm yeterlilik sınavı için elinde sözel derslere ait ses kaydı olan varmı?

İşyerim uzak günde 2 saat sürüyor bu sureyı değerlendirmek istiyorum yolculuk esnasında sözel dersleri dınlemenın faydalı olacağını düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum

[email protected] adresine ses kaydı olan arkadaşlar mail atarlarsa memun olurum.

Paylaşım için teşekkürler. Böyle ses kaydı notları olan varsa paylaşırlarsa çok seviniriz. İstanbul trafiğinde müzik yerine dinleme çok keyifli olmasa da zamanı değerlendirmiş oluruz.

Arkadaşlar selam,

Dosyaları mail atmam mümkün değil, yukarıda da belirttiğim üzere 100 MB yaklaşık.

İşine yarayan arkadaşlarım adına sevindim :)

Sn. tktvlkn paylaşım için çok teşekkürler. Denetim için hangi kaynaktan ses kaydı yaptınız?

Dostum, 2009 ve sonrası tüm geçmiş yıl soruları ile, Deha'nın kitabında olup geçmiş dönem çıkmayan önemli ve kritik konular. Kendi notum var bunla ilgili 15 sayfa, onu ses kaydına döktüm.

Eğer KGK çıkmasa idi 100 puan almak içten bile değildi :(

Şu an;

"Remaining Time: 00:21:37 at 525.353kbps (64.13KB/s) (Elapsed: 00:04:48)

Uploaded 18.04MB of 99.30MB"

Umarım atar çünkü geçen defa en az 2 saat uğraşmıştım

Değerli arkadaşım, bu tür paylaşımları yandex disk ile yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. Sanal alemde upload / download sistemleri içinde yandex disk bir çığır açmıştır. Ücretsiz reklamsız ve hızlı ve kolay indirim özelliği vardır.

Tüm arkadaşlardan ortak bir yandex hesabı oluşturalım ve yandex diski hepimizin kullanımına açalım.
Saygılar

Seslendirenden de , çekenden de yükleyenden de Allahu Teala razı olsun. Ruhsatını hayırlısıyla almasını nasip etsin.
Ben faydalandım , yemek yaparken falan çok iyi oluyor

Sila Hanım,

Saydığınız şeylerin hepsini de ben yaptım. :) O nedenle dualarınız için teşekkür ederim. 2 gün sonra sınavlar açıklanıyor inşallah sizin dualarınızında bir katkısı olacaktır. Ayrıca tüm faydalanan arkadaşlarım gibi sizinde işinize yaramasına sevindim.