Smmm Yeterlilik Sınavı İçin Hazırlanan Deneme Sınavı Örnekleri (21-22 Mart 2015)

Arkadaşlar sizden bir konuda yardim istiyorum.Ben on lisans bilgisayar prigramciligi mezunuyum Suanda anadolu universtesi aöf isletme 3. Sinf ogrencisiyim.seneye smmm staj baslatma sinavina girme gibi bir niyetim var.Daha once hic muhasebe isi yapmadim gormedim bilmiorum sadece bu sene kitaplardan gorduklerimleyim.Yani demem o ki.benim bu tecrubesiz ve deneyimsiz halimle kalkip smmm staj baslatma sinavina girmem sizce ne kadr mantikli.Kafamda aslinda benim staj baslatma sinavini kaznip baslayinca.3 yil staj esnasinda biraz tecrube edinirim.staj bittiginde bitirme sinavina hazirlanirken bir yandan is arar ve 3 yillik tecrubem stajimi tamamladim. suanda smmm bitirme sinavina hazirlaniorm. muhasebe konusunda bilgim var derim.is yerlerine oyle basvuru yaparim .diye dusuncem var.sizce bu dusuncelrirm ne kadar mantikli.

29 kasım 2015 smmm yeterlilik sınavı maliyet muhasebesi dersinden hangi sorular gelecek?kademeli dağıtım,işçilik maliyetleri