Sözleşme yenilenmesi hk.

merhaba 6 yıldır aynı firmada çalışmaktayım.yaklaşık 4 yıl önce sözleşmemizi imzalamıştık fakat bugun baglı oldugum ajansta sçzleşmemin kayboldugunu yenıden imzalamam gerektiğini söylediler sizce ne yapmalıyım eskı sözleşmemin bende kalması gereken nushasını bulamıyorum yenısını imzalamamın bir sakıncası varmı?birde ajansımızın değişecegine dair bi duyum aldım bununla ilgisi olabilirmi yanı ajansımı değiştirip haklarımı saklı tutmak için bu sözleşmeyi imzalatıyor olabilirlermi veya ajans değişikliğini benım bilgim olmadan yapabilirlermi?teşekkürler

Ynt: Sözleşme yenılenmesi

Eğer işe başladığınız zaman ssk girşiniz yapıldıysa. Sorun yoktur.
Ancak giriş çıkış yapmaya kalkarlarsa durum şüphelidir.

Ynt: Sözleşme yenılenmesi

sigorta girişim yapıldı fakat bu hafta yaptıgımız toplantıdan sonra bazı arkadaslarımın evraklarının eksik oldugunu söylediler ajansa gidip tamamlamamızı istediler benım sözleşmem ve agi formum eksik diğer arkadaslarımın nufus cuzdanı fotokopisi ws evrakları diceğim sukı eger ajansı değiştirirlerse veya giriş çıkış yaparlarsa bunu bizden habersiz yapabilirlermi yada nasıl ögrenebiliriz bunu?

Ynt: Sözleşme yenilenmesi hk.

Postaneden e-devlet şifresi alın hizmet dökümünüzde giriş ve çıkışlar görünür

şifrem var aldım ama ben önceden nasıl anlayabılırım bunu ögrenmek istiyorum birde eger giriş çıkış yapılırsa ben istemeden hak talep edebilirmiyim ???

Önceden anlamak biraz sınırları zorlamak olur. Mesela insan kaynakları servisiyle olan yakın iletişiminize bağlı olabilir.

Her hangi bir evrak imzalamazsanız haklarınız saklı kalır