fonradar

SPK Bağımsız Denetim Soru İptalleri Açıklandı.

Ynt: SPK Bağımsız Denetim Soru İptalleri Açıklandı Arkadaşlarım

hata görmedikleri ve bu uğurda açıklama yaptıkları üç soru iptal olmuş bilmem artık nasıl güvenilirlik sağlarlar 2,4,11 :))))))

Ynt: SPK Bağımsız Denetim Soru İptalleri Açıklandı.

Arkadaşlar iptalini istediğim tüm sorular iptal edildi:)

Standartlardan 2 iptal sorusuna ihtiyacım vardı.İnşallah yanlış yaptıklarım iptal edilmiştir.Cevaplar evdeydi, merakla akşamı bekliyorum bakalım.Geçebilecekmiyiz.

Bu arada özel dershanelere kızıyoruzda (Bunların da ne kadar kaliteli kurumlar olduklarını ortaya koyuyor aslında bu), bu soruları hazırlayanlara ne demeli? Altı üstü 25 soru hazırlıyorlar, onun da 3-4' ü iptal oluyor.

Biraz önce linke tıklayınca iptal sorular yazıyordu.

Ama şu an yazmıyor????

iptaller yazıyo bi sorun yok arkadaşım internet bağlantında bi sorun olabilir

ZİNDAN ' Alıntı:
Standartlardan 2 iptal sorusuna ihtiyacım vardı.İnşallah yanlış yaptıklarım iptal edilmiştir.Cevaplar evdeydi, merakla akşamı bekliyorum bakalım.Geçebilecekmiyiz.

Bu arada özel dershanelere kızıyoruzda (Bunların da ne kadar kaliteli kurumlar olduklarını ortaya koyuyor aslında bu), bu soruları hazırlayanlara ne demeli? Altı üstü 25 soru hazırlıyorlar, onun da 3-4' ü iptal oluyor.

ben bu söylediğinize katılmıyorum çünkü bahse konu özel dershane internet sitesinde iptal edilen bu sorular için iptalin söz konusu olmadığı hakkında bir pdf dosyası içinde açıklamalar yayınlamış ve ben bu açıklamayı gördüğümde sorulara itiraz etmemeyi düşünmüştüm. Yani spk'da muhasebe standartları B grubu 2, 4 ve 11. soruları doğru bulmuşlar. Hatta ileriye giderek bu modülde iptalin söz konusu olmadığını yazmışlar.linki aşağıda yer almaktadır.

link yasak.

gerçi sonuçta iptal oldu sorun kalmadı:)

Benim bilgisayarımda açılmıyor.

Başka bilgisayarlarda açılıyor.

İptalini istedğim sorular iptal edilmiş.

Umarım herkes için olumlu olur.

inşallah

208'de kaldım. Yarım soru daha yapsaydım ortalama tutacaktı ::)

Sonucu bekleyen herkesin ortalamayı tutturmasını diliyorum.

bil57 ' Alıntı:
ZİNDAN ' Alıntı:

ben bu söylediğinize katılmıyorum çünkü bahse konu özel dershane internet sitesinde iptal edilen bu sorular için iptalin söz konusu olmadığı hakkında bir pdf dosyası içinde açıklamalar yayınlamış ve ben bu açıklamayı gördüğümde sorulara itiraz etmemeyi düşünmüştüm. Yani spk'da muhasebe standartları B grubu 2, 4 ve 11. soruları doğru bulmuşlar. Hatta ileriye giderek bu modülde iptalin söz konusu olmadığını yazmışlar.linki aşağıda yer almaktadır.

link yasak.

Aynış şeyden bahsediyoruz işte.
...ne kadar kaliteli kurumlar olduğunu ortaya koyuyor......... derken iğneleme yapmaya çalışmıştım.
Geçmenin 2-3 saatlik sınavlara göre yapıldığı bir bozuk sistemin türettiği, kimin, neyin nesi oldukları belli olmayan, liyakatsiz kişilerin %100 ticari amaç güderek, belkide kurulduğu günden bugüne kalitesinde hiç ilerleme kaydedemeyen kurulmuş özel firmalar.
Bende kayıt olmak için gittiğimde sınıfların, danışmanların, ortamı görünce vaz geçtiğim kurumlardan biri.Hocaları sorduğum da da benden daha fazla bilgili olabileceklerini düşünmediğim için kayıt olmadım.Hiç kimseyede tavsiye etmedim.Bir kaynaktan 1 hafta çalışma ile geçilebilecek bir sınav için 1.000 - 1.500 tl para istemişlerdi de şaşırmıştım.Hatta smmm olacağıma bir dershane açsaymışım diye de kendime hayıflandım.

Bu arada o internet sitelerinde iptal edilecek sınav yoktur diye yaptıkları açıklamayı görünce bende üzülmüştüm.O zamanlar umut fakirin ekmeğidir diye kendimi iptal soru olabilir diye avutuyordum :)

ortalamam 69,33 te kaldı.acaba tspakb 0,67 puanı bize veremez mi?

ilk girişim standart 2 soruya ihtiyaçım vardı çok şükür halleddim

mevzuat :76
standart :60
denetim : 84
________
220/3 :73,3 ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR KURTULDUM. darısı sizlerin başına........

herkese hayırlı uğurlu olsun. tek soruya ihtiyacım vardı ve soruların iptal olmayacağını düşünüyordum. şu anda kendimi piyangoda büyük ikramiye kazanmış gibi hissediyorum.
iptale inanan, kulis yapan ve itiraz eden herkese teşekkürü borç bilirim.

ZİNDAN ' Alıntı:
Bu arada o internet sitelerinde iptal edilecek sınav yoktur diye yaptıkları açıklamayı görünce bende üzülmüştüm.O zamanlar umut fakirin ekmeğidir diye kendimi iptal soru olabilir diye avutuyordum :)

Üstad kusura bakma ben yanlış anlamışım seni. Bende dershane açmayı düşündüm :)))

sonuçlar ne zaman açıklanacak.

sonuçlar tspakb'nin sitesinde yazdığına göre 27.01.2011 de açıklanacaktı ama iptal sorular belli olduğuna göre bence o tarihi beklemezler. neticede sonuçlar bilgisayar tarafından okunuyor bence yakında açıklarlar...

İş bu sınavı kazanmakla bitmiyor. Lisansın geçerliliğini koruyabilmesi için 2 yıl içinde bağımsız denetim şirketi bulunup stajer denetçi olarak ve tam zamanlı çalışmaya başlamak gerekiyor.