SPK mevzuatı

Merhaba

SPK mevzuatı konusunda bilgi sahibi olabilecegim bir kitap önerebilir misiniz? Sınav amaçlı olmayıp bilfiil bu mevzuata tabii şirketlerin yaptığı tüm uygulamaları öğrenmek amaçlı.Yeni çalışacağım şirket SPK mevzıuatına tabii ve ben bu konuda hiçbirşey bilmiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

Ynt: SPK mevzuatı

Kitaba gerek yok Selda Hanım.
Spk' nın internet sitesinden mevzuatı yazdırıp okuyun, herşey orada zaten.

www.spk.gov.tr

Merhaba Sn Selda Yürek Öncellikle Seri:X No:22 ve Seri:XI No:29 tebliğlerinden başlamanız uygun olur düşüncesindeyim Paylaşım her zaman gereklidir İyiçalışmalar

Gazi yayınlarının kitabını da kullanabilirsiniz.Bu kitap sayesinde bağımsız denetim sınavında başarılı oldum.Geriye iki dersim kaldı.Şimdiden kolay gelsin...

Füsun Hanım,
Bağımsız denetim sınavındaki 3 ders için gazi yayınlarının bahsettiğiniz kitabı yeterli olurmu yoksa farklı kaynaklardan da çalışmak gerekir mi. Ben bu sınava girmeye yeni karar verdim ancak sınavla ilgili çok fazla araştırma yapamadım. O yüzden çalıştığınız başka kaynaklar varsa bilgi verirseniz sevinirim

Sn Eylül Duru Beta yayınlarının kitabı da çıktı Faydalı olacağı kaanatimdeyim Bazı konuları Gazininkinden daha fazla vurgulamış bence Son olarak Şenol Babuşçununda bağımsız denetim kitabı çıkardığını duydum O kitabı da inacelemek iyi olur diye düşünüyorum Tabi herkese göre ve çalışma tarzına göre kitap seçimi değişir Açılan kursları da reklam olmasın diye özel mesajdan yollayacaktım fakat mesaj kutunuz kabul etmiyor Paylaşım her zaman gereklidir Saygılarımla

Önder Bey ilginiz için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz kitapları inceleyeceğim. Kurslar ile ilgili olarak tekrar özel mesaj gönderebilirseniz sevinirim.Forumdaki paylaşımlarınız da benim gibi yeni başlayanlar için oldukça faydalı oluyor. Sizin de yazdığınız gibi paylaşım her zaman gereklidir. İyi Çalışmalar