Staj Cd' si hakkında.?

merhaba,
mayıs2011 tajyeriyim ilk cd m geldi sonundaa.cd mi yükledim başka bir işlem yapmadım henüz emin olamıyorum, benim laptopum küçük cd sürücüsü yok, harici bir cd sürücü ile kurdum. sorum şu, dersleri çalışırken cd takmak mı gerekecek sürekli yoksa sadece kurmak içinmi bu cd ler...mini laptopta yapabilirmiyim dersleri.. 2 pc yede kurulamıyormuş ne yapacağım :(( lütfen yardımlarınızı bekliyorum...

Konu başlığı ve içeriğinde Yardım/Acil/Lütfen gibi ifadeler kullanmak yasaktır.!
Lütfen Forum Kuralları' na uyunuz.!

Ynt: cd hakkında..acillll yardım lütfennn...

mrb öncelikle o elindeki anladığım kadarıyla ilk cd 2-3 aya bir sonraki ve bir sonraki derken 3 yıl o cd lerden gelecek tabiki her seferinde gelen yeni cd yi kurulumu yaptığın bilgisayarda takıp kullanacaksın farklı bir bilgisayara geçmek için tesmeri araman gerekiyor onlar seni yönlendiriyor umarım yardımcı olabilmişimdir kolay gelsin şimdiden çünkü o cd yi takibi bir dert sonunda geçeceğin sınavları ayrı dert sonlara doğru o sınavlar deli ediyor.

Ynt: cd hakkında..acillll yardım lütfennn...

evet dert hakikaten. kurdum sadece evet ama başka bişey yapmadım henüz. yani sadece cd kurmak için kullanacağız değilmi,ders çalışırken gerekli değil anladığım kadarıyla,cd ler geldikçe 3 ayda bir hariciden kurabilirim, dersleri yaparkende takıp sürekli gereklimi diye sordum sorumu.

Ynt: Staj Cd' si hakkında.?

bakıp çıkıyosunuzzzzz..........

cd ler her ders çalışmamda sürücüyemi takılmalı arkadaşlar. kurarken 1 keremi takılıyorr...
sadece bunu soruyorum....

pleaaseeee....

ARKADAŞIM DERS ÇALIŞIRKEN O CD DEKİ ÜNİTELER BİTENE KADAR TAKILI KALMASI MECBURİ ÇIKARTMAMALISIN FİLİM CD Sİ GİBİ DÜŞÜN CD ÇIKINCA FİLİM İZLEYE BİLİYOR MUSNUN? BU CD LERDE İNDİRME OMADIĞINDAN O TAKILI KALACAK MERKEZDEN TAKİP EDİLECEKSİN UMARIM SORUNA CEVAP OLMUŞTUR

Mesaj içeriğinde büyük harf kullanmayınız.

Merhabalar arkadaşlar..
staj cd lerimde sıkıntı yaşıyorum..önceden kablolu internet bağlantısı ile takip etmekteydim.Bir süre önce turkcell vınn ile internete girmeye başladım fakat cd leri bu bağlantı ile takip edemiyorum.internet varken yokmuş gibi gösteriyor ve güncelleme yapamıyorum sınavlara giremiyorum.kurum ile görüştüm vınn ile bu sıkıntının yaşandığını ve sabit ıp almam gerektiğini söylediler.turkcelle görüştüm ve sabit ıp aldım fakat sorun düzelmedi cd leri takip edemiyorum kablolu internete dönemiyorum tekrar çünkü hattı iptal ettim.bu konuda sorun yaşayan oldumu ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz acil lütfen..