Staja başlama hazırlık kitabı - kamil özyanız 'ın kitabını kullanan varmı

iyi geceler.
arkadaşlar kitap araştırıyorum temmuz 2011 staja başlama için. kamil özyanız hocanın kitabını inceleyen, alan okuyan arkadaşlar varmı. bu kitaptan kazanan arkadaşım tavsiye ediyor ama çoğunluk ne diyor acaba ? kitabın demo görüntülerini inceledim ama tamamını kullanan arkadaşların da fikrini almak istiyorum.
yardımlarınız için teşekkürler

Ynt: Staja başlama hazırlık kitabı - kamil özyanız 'ın kitabını kullanan varmı

kitap güzel renkli hazırlanmış ama soruları çok sağlıklı değil göze hoş geliyor almalısın ama yanına soru taakviyes yapmalısın deha ya da murat olabilir

dehanın soru bankası var onu al faydasını görürsün

kamil beyin kitabını tavsiye ederim kesinlikle alınması gereken bir kitap.

kitabı bende kullandım süper bir kitap diyebilirim, ama benim temelimde vardı önemli noktalar gözüme gözüme sokulunca kolayca kazandım
belki temelim olmasa o kadar faydalı bulmayabilirdim bişey diyemem ,
ama benim durumumda şahaneydi , hatta kendisini tanıma fırsatı da bulsam çok çok teşekkür edeceğim :)

62,87 il bu dönem sınavı kazanan birisi olarak bu kitabı kesinlikle öneriyorum. ben online eğitimlerini ve kitabı birlikte almıştım. hedef arkadaşımızın söylediği gibi önemli noktaları dershanede dahi kimsenin gözüne bu derece sokmazlar. okurken sınıf ortamındaymış gibi, karşılıklı arkadaşımla çalışırmış gibi bir anlatımı var. kitapla aramızda çok iyi bağ kurmayı başarmışlar.
makalelerinin de sıkı takipçisi olduğum kamil hocama tekrar tekrar teşekkürler, burada ismini görünce fikrimi belirtmezsem olmazdı. sayın dursunali henüz almadıysanız tavsiye ediyorum. kitabın içinde genel kültür anlatımı yok bu arada.