fonradar

Staja Hazırlık Sınavlarına Yönelik Tavsiyeler

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi
dershaneye gitme fırsatım olmadı forumstajer ekibiyle uzaktan eğitimle kazandım şimdide yeterlilikte aynı forumyeterlilik ekibiyle çalışıyorum tavsiye ederim..

zehra hocam forumyeterlilik ile biraz ilgilenin bence hiç kaynak,özet vb paylaşımları yapılmıyor :)

Kaynaktan ziyade konularını güzel bir şekilde tekrar yap bitir ve sürekli test çöz unutma staja giriş sınavı konu oturup ezberlenip geçilecek bir sınav değil test çözmessen istediğin kaynaktan çalış olmayacaktır .BOL BOL TEST TEST TEST

Merhaba, hazırlık setini vermediyseniz, talibim. Malum staj başlatma işlemleri için param zar zor yetti.karşıdan ödemeli kargoya verebilir misiniz? Kargoya gitmek zorunda değilsiniz adresinizden teslim alma hizmeti de veriyorlar.

Arkadaslar Merhaba. Ben Açıköğretim mezunuyum.yapabilirmiyim bilmiyorum.nisanda staj baslatma sınavı kayitlari var.birde smmm odanın 2.250 tl karsiliginda 5 ay staj sayılan kursları var.giden varmı Bu kurslara faydali oluyomu.akşam gec saatlerde😓

Herkese merhabalar iyi çalışmalar diliyorum bende SMMM aday adayıyım staj sınavına hazırlanıyorum. Staj sınavını kazanan arkadaşlar yada staj yapan arkadaşlar danışmak istediklerim var konuyla ilgili yardımcı olmak isterseniz geri dönüş yapar mısınız?