Stajer Cd sinde de slayt ilerletme programı

flower29

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar stajerlere gelen cd ler de mause ile ileri tuşuna basmadan ilerletemiyoruz. onun bir programı varmış. o programı takınca ileri tuşuna basmadan kendi ilerliyormuş. o programı satın alan varmı? nerden satın alabiliriz?

Ynt: stajer cd sinde de slayt ilerletme programı

google ara ''mouse tıklama programı'' diye yaz bulursun kolay gelsin.

Ynt: stajer cd sinde de slayt ilerletme programı

Bu programları kullanan birisi olarak, kullanmanızı önermiyorum.

Çünkü SMMM Yeterlilik sınavlarına yaklaştığınız dönemde, işin içine girip düzenli bir şekilde ders çalışmaya başladığınız zaman, keşke en azından Vergi Hukuku ve Maliyet gibi temel dersleri güzelce okuyup çalışsaydım demeyin.

Ama tabi vaktiniz kısıtlıysa, zor durumdaysanız, diğer sözel derslerde işinize yarayabilir. Mağlum bu da bir para tuzağı olduğu için, faydalı şekilde hazırlanıp düzgün bir eğitim programı olmadığı aşikar olduğu için, kesinlikle kullanmayın da diyemem. Tercih sizin.

Ynt: Stajer Cd sinde de slayt ilerletme programı

teşekkür ederim arkadaşlar.vaktim kısıtlı. full time büroda çalışıyorum.bana finansal muhasebe ve maliyet muhasebesi ders notları lazım. bu derslerden temelim yok. bürodaki öğretilenler ile yeterlilik sınavlarındaki finansal muhasebe çok farklı.benım bulunduğum şehırde bır tane kurs yeri var. onunda pek fonksiyonu yok .not bulabileceğim kimse yok.maliyet muhasebesi için büyük mirzanın kitabıyla yurdakul çaldağın kitabını aldım. kitaplara baktım çok zor geldı anlatımları.tavsiye edebileceğiniz kitaplar var mı?

teşekkür ederim

saygılar

Ynt: Stajer Cd sinde de slayt ilerletme programı

Mesleğimiz okumayı gerektirir, böyle saçma sapan programlar size bir şey kazandırmaz zannımca.

Saygılar.
Kemalist