Stajyer Değerlendirme Formu ( Tezkiye )

Arkadaşlar merhaba;
Stajyer değerlendirme formunda yer alan Staj onayının Başlangıç ve Bitiş Tarihleri kısmına ne yazmamız gerekiyor.
İlk defa bu formu vercem odaya. Tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Ynt: Stajyer Değerlendirme Formu ( Tezkiye )

İlgili meslek mensubu tarafından,aday meslek mensubuna tezkiye mahiyetinde doldurulan bu form, 3 yıllık staj süresi içerisinde her yıl aday meslek mensubuna verilen notlardır. staj onayının başlangıç tarihi, ilk staja başlama tarihidir. Staj onayının bitiş tarihi ise her bir yıllık sürenin sonunda meslek mensubunun vermiş olduğu not un verildiği günkü tarihtir.

müdür olanlar staja saydırabiliyormu müdürlüklerini?

Teşekkür ederim Ozfen1983. 01.01.2011 de başladı stajım. Vereceğim bu form 01.01.2011 - 31.12.2011 arası. Peki 2012 yılı için de staj onayının başlangıç tarihine yine 01.01.2011 mi yazcam yoksa değerlendirme 2012 yılı olduğu için 01.01.2012 olarak mı belirtcem.

01.01.2012 olarak belirteceksiniz.

thunder06 ' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba;
Stajyer değerlendirme formunda yer alan Staj onayının Başlangıç ve Bitiş Tarihleri kısmına ne yazmamız gerekiyor.
İlk defa bu formu vercem odaya. Tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

bende staj notumu odaya gönderecem odamla görüştüğümde staj başlangıç tarihini yazmamı bitiş tarihi olarak ise onlara göndermiş olduğum sigortalı hizmet listelerine göre odanın söyleyeceği tarihi yazmamı söylediler ancak benim staj bitiyor 07.09.2009 başlama tarihi staj bitiyor beli farklı olabilir

merhaba arkadaşlar...ben yeni stajerim bu formu odadan mı alacaz acaba...

Evet odadan almalısınız. Çünkü odanın internet sitesindeki formlar çok çok eski...