Şube açılışı hakkında,

Bfs

Arkadaşlar merhaba,

Şube açılışı için bağlı bulunduğumuz vergi dairesine evraklarımı tamamlayıp teslim ettim.İlgili vergi dairesi Beşiktaş vergi dairesi.

Açılacak şube Kadıköyde ve ordaki personelimiz çok yeni ve bürokrasi ile pek alakaları olmadıkları için biz de orada bulunmak istiyoruz.

Beşiktaş vergi dairesi sicil servisi bana evrakları faksladığını söyledi.Kadıköy vergi dairesi sicil servisi ise bilmiyoruz zaten tesbite biz gitmiyoruz dedi.

Kadıköy için tesbite gidecek birimin telefonu veya bu işi yürüten birimin adı telefonu vs varsa acilen ihtiyacım var.Kimseden bilgi alamıyorum telefondan sizden yardımlarınızı rica ediyorum.

Saygılarımla.

Ynt: Şube açılışı hakkında,

Şu an vergi dairelerinde yeni birim olarak sicil servisinden ayrı olmak üzere yoklama birimleri oluşturuluyor. O yüzden sicil servisi biz tutmuyoruz demiştir. Kadıköy vergi dairesini arayın ve yoklama birimiyle görüşün.

Ynt: Şube açılışı hakkında,

Evet sonunda ulaştım.Teşekkür ederim Evren.Vergi dairelerindeki yoğunluktan resmen telefonlara bakılmıyor.

Denetim Koordinatörlüğüne devredilmiş işler Kadıköy vergi dairesinde dahili numarası 215.

Teşekkürler bilginiz olsun.