Tazminat Davası Hk

Merhaba,
15 yıl özel bir bankada çalıştım.3600 orim gün sayısını doldurarak kıdem tazminatına hak kazandım.sgkdan aldığım yazı ile çalıştığım kuruma başvurup kıdem tazminatımı talep ettim.Tarafıma üst yönetimce karar aldık ödemeyeceğiz diyerek mail ile geri dönüş yaptılar.Daha sonra dava açtım, kazandım.Temyiza gittiler.Onuda kazandım.fakat bu süreç ilerlerken işsizlik maaşıda alamadığımdan hakkımda birçok icra davası oluştu.Tüm kredi kartlarım ve kredilerim icralık oldu.dava açtıkdan 6 ay sonra 5 ay gibi bir süre istemeyerekde olsa zorunlu olarak başka bankada çalışmak zorunda kaldım.şuan icrada 6 adet haciz için bekleyen dosyam var.Devlet hastanesinde depresyon için tedavi gördüm.Bu mağduriyetimin karşılığında tazminatımı keyfi olarak ödemeyen bankaya dava açabilirmiyim maddi ve manevi bir dava.Haklarım nelerdir.bilgilendirmenizi rica ederim.

Anladığım kadarı ile maddi tazminat davasını zaten açmış ve kazanmışınız. Bu karar dayanarak. Maddi tazminatlarınızı almadınız mı?.
Bunun dışında avukutanızla konuşup manevi tazminat davası oluşturabilirsiniz.

Yeni sonuçlandı temyiz (5 ocakta) henüz almadım.ben dava süresince oluşan mağduriyetim için sormuştum
Manevi tazminat olarak acabileceğim cevabınız yeterli.teşekkür ederim