Temmuz 2008 Dönemi Ruhsatları

sami

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar Temmuz/2008 sınavında ruhsat almaya hak kazananlardan ruhsatı gelen var mı?Benimki hala gelmedi.Kayseri Odası

Ynt: Temmuz 2008 Dönemi Ruhsatları

Adresinize kurye veya posta ile ruhastınız gönderilmiyor. Bağlı bulunduğunuz oda törenle birlikte ruhsat ve kimliğinize veriyor.

Mayıs 2008 sınavları ile ruhsatını alanlar Kasım 2008 de ruhsatlarını ve kimliklerii aldılar (istanbul)

Saygılarımla,

6 şubat cuma günü Türmob başkanı Masum Türker G.antep Ticaret Odasında verdiği seminerde ruhsatlarımızı bizzat kendisi dağıttı.sizinkiler de bugünlerde dağıtılır herhalde.yeni ruhsatlarımız hem ingilizce hemde türkçe olarak hazırlanmış.selamlar

Henüz ben de ruhsatımı almadım.Sanırım bu ay sonunda tören olabilir.Kolay gelsin.Hoşçakalın...

Adana Odası.

Yok biliyorum odadan alındığını ama baya zaman geçince merak ettim sadece.İlginize teşekkürler

ben aldım değişmiş ruhsatlar kocaman bişey olmuş

ben de temmuz 2008 için mesaj bekliyorum arkadaşlar ismmmo dan haber gelenler paylaşırsa sevinirim kaçırmak istemem töreni doğrusu........

Arkadaşlar Kayseri odasından aradılar yarın saat 11.30 da verilcekmiş ruhsat başka aranan varmı aranıazda Kayseriden

ben muğla dan temmuz 2008 de kazandım ama burayı okuduktan sonra odayı rayacağım alanlar olduğuna göre bende odayı arayıp ruhsatımı sorayım :D o kadar çalış didin uğraş para ver rezil ol :D

sami kardeş dün beni de aradılar odadan yarın 11:30 da yönetim ruhsatları verecek gelin diye. Gitsek mi acaba törenle almaya gerek var mı ki sanki.

sevgili kapot kardeş gelmeyen bir kişi vardı o senmisin yoksa geldin mi törene üstadım.Yeminliler tesadüfen ordaymış onla verdi ruhsatları :))

sami kardeş ben gitmedim nasıl güzel miydi? Demek yeminliler verdi ruhsatları. Nasıl bir duygu? Kaçkişi aldı ruhsat? bilgin var mı? Siz hangi ymm elinden aldınız? Anlatırmısın biraz. Bu arada da hayırlı olsun.

Tşk ederim burdan isim vermek doğru değil 17 kişiydik herkes yeminlilerden almadı yönetim kuruluda verdi ben yön.kurulu üyesinden aldım bence hemen git al süper bişey olmuş büyük baya eskinin 2 katı kadar var

İşin aslı ruhsattan ziyade defter önemli ya baya bir sıkıntı çekiyorum.Ben sevincimi yasayamadımki tam olarak ama çok güzel bir duydu Allah diğer satjyer arkadaşalara nasip etsin diyorum

Arkadaşlar, genelinizi ilgilendiren bir sorum olacak ? Babamın kendisine ait boş dairesini Büro olarak açsam Kira Stopajı yada Emsal kira bedeli üzerinden ödemek zorunda mıyım ? Çünkü kendimin olsa hiçbir problem yok. Ama babam da bedelsin veriyor. Sonuç Ne olur ?

sami kardeş dün gittim sonradan aldım bende. evet dediğiniz gibi baya büyük bişey ben bu ruhsatı ne yapam. bürom yok ki asam şirkette defteri bentutmuyorum ne yapayım?bi fikir verin lütfen hemşerim.

Herseyden önce kendine güvenmelisin

6 mart oldu ismmmodan temmuz 2008 ruhsatları ile ilgili bir gelişme yok..balo mu düzenleyecekler bize ne..