Temmuz 2008 Sınavında Hangi Derslerden Kaldınız? (Anket)

Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik sınavında hangi derslerden kaldınız?

• Finansal Muhasebe

Kullanılan: 0 0.0%
  • Finansal Tablolar ve Analizi

• Maliyet Muhasebesi

• Muhasebe Denetimi

• Vergi Mevzuatı ve Uygulaması

• Hukuk

• Muh.ve Mali Müş.Meslek Hukuku.

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 Sınavında Hangi Derslerden Kaldınız? (Anketli)

Bağımsız Denetçi, "Hukuk : İSMMMO da hukuk için satılan bir kitap var.. 300-350 sayfa civarı onu okuyup özetini çıkarmak yetiyor" demişsin, hangi kitap bu? yayın no veya yazarı kim?

Ynt: Temmuz 2008 Sınavında Hangi Derslerden Kaldınız? (Anket)

teşekkürler bağımsız denetçi...şu 300-350 sayfalık kitap konusunu biraz düşünmem gerek :)

Finansal tablolar analizinden daha fazla kalan olduğunu düşünüyordum ben. Ama anket sonucu gösteriyor ki en az kalınan derslerden biriymiş. Demek ki bende bir sorun var. :)

merdiven ' Alıntı:
Finansal tablolar analizinden daha fazla kalan olduğunu düşünüyordum ben. Ama anket sonucu gösteriyor ki en az kalınan derslerden biriymiş. Demek ki bende bir sorun var. :)

Genelde kolay oluyordu ama bu dönemi gerçekten son yılların en zor sınavı idi...

Bağımsız denetçi;Kusura bakma geçenlerde denetime nereden çalıştığını ve kaynağını söylemiştin ama bulamadım :( tekrar yazmanı rica etsem.

yeterlilik ' Alıntı:
Bağımsız denetçi;Kusura bakma geçenlerde denetime nereden çalıştığını ve kaynağını söylemiştin ama bulamadım :( tekrar yazmanı rica etsem.

Tamam buldum ;)

BağımsızDenetçi ' Alıntı:
merdiven ' Alıntı:

Genelde kolay oluyordu ama bu dönemi gerçekten son yılların en zor sınavı idi...

Deli gibi çalışıyorum. Önüme ne çıkarsa yaparım diye düşünüyorum artık. Allah yüzümü kara çıkartmasın. Bu sınavda da olmazsa bi daha hiç olmaz herhalde... :)