Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

hala tık yok telefon başında bekliyorum kalpten gidicem ya madem öğrendin ver şu notları siteye ya of of
,

Afyon sabah sabah aradı.Ufak şehir olmanın faydası sanırım.geçmişim tek dersim maliyetti,50 almışım.artık bende mali müşavirim.darısı tüm olmak isteyen kaderdaşlarımın başına inşallah.hepinize iyi günler diliyorum.

kazanan herkese tebrikler..nete ne zaman düşecek acaba sonuçlar. bugün mü yarın mı?

çok teşekkür ederim gitarist arkadaş.

leowhite ' Alıntı:
Afyon sabah sabah aradı.Ufak şehir olmanın faydası sanırım.geçmişim tek dersim maliyetti,50 almışım.artık bende mali müşavirim.darısı tüm olmak isteyen kaderdaşlarımın başına inşallah.hepinize iyi günler diliyorum.

leowhite tebrikler..tek ders maliyet.bende 50 gibi bişiler bekliyorum maliyyetten ama ama hala arayan soran yok. nasıl yapmıştın maliyeti.

İSTANBUL HARF SIRASINA GÖREMİ ACABA

İstanbul Harf Sıarasına Göremi Acaba

bi ricam olcak sınav sonucunu öğrenen arkadaşlar tesmerin onlinesınav başvuru kısmına girip notlarının olup olmadığını kontrol edebilirmi acaba acaba geçenlerinki girildimi yoksa da hiç mi yükleme yapılmadı

12.51 de 0212 315 84 00 nolu tel den arandım.Syadım K ile başlıyor.Allah herkese nasip etsin.Ben hayatımda böyle bir rahatlama yaşamadım

Kayseri odası açıkladı.....
tek dersim maliyetti geçmişim 65 alarak...
İnşallah herkes bayrama mutlu girer...

deniro ' Alıntı:
leowhite ' Alıntı:

leowhite tebrikler..tek ders maliyet.bende 50 gibi bişiler bekliyorum maliyyetten ama ama hala arayan soran yok. nasıl yapmıştın maliyeti.

açıkcası sınavdan sonra kafamı iyice boşalttım hatırladığım kdv leri ayırıp işlem yaptığım.ve puanın büyük kısmını ilk sorudan aldığımdı.ikinci soruda da epey uğraşmıştım sayısal hatalar olabilir fakat mantık aynıydı.4 sayfalık maliyet kağıdı vermiştim ancak 50 alabilmişim.umarım herkesin istediği gibi olur arkadaşlar.

fadimc ' Alıntı:
bi ricam olcak sınav sonucunu öğrenen arkadaşlar tesmerin onlinesınav başvuru kısmına girip notlarının olup olmadığını kontrol edebilirmi acaba acaba geçenlerinki girildimi yoksa da hiç mi yükleme yapılmadı

denedim yüklenmemiş malesef.

ismmmo yu aradık 5-6 gibi sitede yayınlanıcakmış istanbul hangi harftesin bekliyoruzzz

XYXYXY ' Alıntı:
cuma günü açıklanacağının kesin oldugunu ılk ben soyledım gulumse ankara degıl !!!

Ben ilk söyleyen benim demedim. ZALE'den önce haber verdiğimi söyledim sadece. Daha önceki iletimi okursan bana hak verirsin. Hem bugün bunu tartışmayacağız değil mi?