Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

sonunda bitti :) :) denetim :50 dedi dünyayalar benim oldu darısı herkezin basına

3 ders arkadaşım maliyet kritik ama geçmeyi bekliyorum

gülümse1907 ' Alıntı:
XYXYXY ' Alıntı:
cuma günü açıklanacağının kesin oldugunu ılk ben soyledım gulumse ankara degıl !!!

Ben ilk söyleyen benim demedim. ZALE'den önce haber verdiğimi söyledim sadece. Daha önceki iletimi okursan bana hak verirsin. Hem bugün bunu tartışmayacağız değil mi?
Gülümse şuan bi önemi yok ama kaynak belirterek inandırıcı ilk haberi sen verdin.. benim için bu böyle. sanada haberleri ileten diğer arkadaşlarada teşekkür ederim.

harf sırasına göremi aramalar??

levent arkadaşım hangi ilden ve soyadın hangi harf benimde tek ders denetim varda

Eveeettt ben de kazanmışım, ümitlerim o kadar azalmıştı ki artık kesin aranmıycam diyordummm.

İstanbul odası soyadım da "C" ile başlıyor...

Darısı herkesin başına

arkadaşlar sonuçlar açıklanmış ankara odası aramalara başladı a harfinden haberiniz olsun
inşallah hepimiz geçmişizdir. :D :-\

istanbul
c... yeni aradı diyen arkadaşlar, ben ç.... 3 saat önce arandım, harf sırası olmayabilir o halde, herkes aranmayı beklesin..
yada ulaşamadıkları kişileri tekrar arıyor olabilirler..

meralkaleli ' Alıntı:
arkadaşlar sonuçlar açıklanmış ankara odası aramalara başladı a harfinden haberiniz olsun
inşallah hepimiz geçmişizdir. :D :-\

Tebrikler. Benim soyadım K. Ama ben arayıp öğrendimya. Acaba benim ismimin yanına işaret koymuşmudur aranmayacak diye:)

Arkadaşlar Meslek dersinin notları beklenenden düşük geliyor galiba , sabırlı olmak lazım

Yaa arkadaşlar Londra odası aradı mı ? haberi olan var mı ? ::)

gülümse ne güzel ya belgeye hak kazandın , benim içim kaynıyor tek ders ve 3.girişim.50 alabilecekmiyim bilmiyorum.nasıl notlar bol diyorlar beklediğin gibimi yoksa daha mı yüksek .aramadılar hala demek ki düşündüğüm gibi zor 50 almam ...

vergi varmıydı sende?

arkadaşlar meslek hukuku notları beklenenden düşük mü geliyo vergi ve denetimde nasıl notlar

LEMSAN ' Alıntı:
gülümse ne güzel ya belgeye hak kazandın , benim içim kaynıyor tek ders ve 3.girişim.50 alabilecekmiyim bilmiyorum.nasıl notlar bol diyorlar beklediğin gibimi yoksa daha mı yüksek .aramadılar hala demek ki düşündüğüm gibi zor 50 almam ...

vergi varmıydı sende?

Arkadaşım anlıyorum seni. Vergiden girmedim bu dönem. İnşallah aranırsın. Notlarımı netten görebileceğim bu arada.

sağol gülümse anladığını biliyorum çok zor bir durum...istanbul odasında tanıdığın yok değil mi:(