Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Şu anda girilebiliyor siteye arkadaşlar.

elfin ' Alıntı:
Arkadaşlar kazanan herkesi tebrik ediyorum. Kazanamayanlarda inşallah Kasımda SMMM olurlar.
Barbaros notlarını görebildinmi ? merak ettim şimdi.

Bu arada meslekten 65 maliyetten 78 almışım. Meslekten 1. soruya ne yazdığımız sormuş bir arkadaş. ben 1 nolu tebliğden aklımda kalanları yazdım ama o sorudan puan aldığımı sanmıyorum çünkü o soru hariç zaten 60-70 bekliyodum.

maliyet muhasebesinin cevapları deha ile aynı
temel hukukta aynı ikisinede 40 vermişler
geçen sınavda ikiside 40 tı

BARBOROS ' Alıntı:
üzülme eminsen itiraz et.pek değişmiyormuş ama aceleden belki hata yapmışlardır. 2 dersinmi var inşallah önümüzdeki dönem biter

BARBOROS ' Alıntı:
elfin ' Alıntı:
Arkadaşlar kazanan herkesi tebrik ediyorum. Kazanamayanlarda inşallah Kasımda SMMM olurlar.
Barbaros notlarını görebildinmi ? merak ettim şimdi.

Bu arada meslekten 65 maliyetten 78 almışım. Meslekten 1. soruya ne yazdığımız sormuş bir arkadaş. ben 1 nolu tebliğden aklımda kalanları yazdım ama o sorudan puan aldığımı sanmıyorum çünkü o soru hariç zaten 60-70 bekliyodum.

maliyet muhasebesinin cevapları deha ile aynı
temel hukukta aynı ikisinede 40 vermişler
geçen sınavda ikiside 40 tı
ben hukuğa girmedim ama cevaplara bakmıştım.dehanın hukuk cevapları doğru değildi diye hatırlıyorum maliyet de aynı şekilde tamamıyle doğru değildi

itirazzda da bişey değişmez diyolar ama bilemiyorumki

arkadaşlarrr ben de arandım.....foruma yazamadım ....tek dersim maliyetti 82 almışımmmmm ......darısı tüm bu yola başkoymuş arkadaşlarımızın başınaaa gerçektenn çok müthiş bi duygu buuu

öncelikle hayırlı kandiller diliyorum.ilk girişimdi maliyete girmedim 6/3 yapmışım.artık kasım daki sınava bakacaz.herkesin gönlüne göre olması dileklerimle.

arkadaşlar merhaba. ilk girişimdi benim ve inanması güç ama ben hala inanamadım 7/7 de yapmışım. bayram öncesi süper oldu yani. herkese iyi bayramlar iyi kandiller diliyorum.

zeynepyaroglu ' Alıntı:
arkadaşlarrr ben de arandım.....foruma yazamadım ....tek dersim maliyetti 82 almışımmmmm ......darısı tüm bu yola başkoymuş arkadaşlarımızın başınaaa gerçektenn çok müthiş bi duygu buuu
tebrikler zeynep

fadime kılıçaslan ' Alıntı:
arkadaşlar merhaba. ilk girişimdi benim ve inanması güç ama ben hala inanamadım 7/7 de yapmışım. bayram öncesi süper oldu yani. herkese iyi bayramlar iyi kandiller diliyorum.

tebrikler sanada iyi bayramlar

emari ' Alıntı:
öncelikle hayırlı kandiller diliyorum.ilk girişimdi maliyete girmedim 6/3 yapmışım.artık kasım daki sınava bakacaz.herkesin gönlüne göre olması dileklerimle.
inşallah kasımda kalan 4 tanesinide verirsin

teşekkür ederiiimmmm inanılmaz mutluyummm bu mübarek gündeeee aldığım en güzel hediyeydiiiii buuuu :D :D :D :D :D :D :D artık dün işletme mezunu olarak uyudummm ve bugün malimüşavir olarakk uyandımmmm ......insanın emeğinin karşılığını alması kadar güzel ne olabilirrrrr .....çokkkk mutluyuuummmm çookkkkkkkkk bu duyguyu somutlaştırıpp ifade edememmmmm kazanan tüm arkadaşları tebrik ediyorummm ....maliyetten ilk girişimde sıfır almıştımmm ikincisinde yirmibeşşş ve üçüncüsünde tek ders olarak kalmıştııı veeee sekseniki almışımmmm hakettim kazandımmm hakedennnn herkess kazansınnn kazanamayan arkadaşlara kasımda ayındaki sınavda başarılarrrr diliyorummmm

22-23 Kasım 2008 tarihinde yapılacak olan 2008/3 59. dönem SMMM Yeterlik Sınavında tüm SMMM adayı arkadaşlara başarılar dilerim.Herkesin Ramazan bayramı şimdiden kutlu olsun.

lemsan ne oldu

bilen arkadaslar var mı

cok endiseliydi

blackmoney ' Alıntı:
tebrikler zeynep tebrikler fadime

blackmoney ruhsatı geçen sefer verdiği halde bize destek olmaya devam eden nadir arkadaşlardan. özel olarak teşekkür etmek istedim. burada bugünlerimi unutmayacağım diyen pek çok arkadaş anında unuttu herşeyi.. forumun yüzünü bile açmadılar, kimseyi elbetteki suçlayamayız ama ruhsat aldığı halde stajyer arkadaşlarına bir şekilde destek olmaya çalışan herkese teşekkürler..ben de şükür ruhsatımı aldım, Allah nerelerden nasıl geldiğimizi unutturmasın...bu sabaha kadar benim de dahil olduğum stajyer arkadaşlarımızın yanındayız

umutburcak ' Alıntı:
blackmoney ' Alıntı:
tebrikler zeynep tebrikler fadime

blackmoney ruhsatı geçen sefer verdiği halde bize destek olmaya devam eden nadir arkadaşlardan. özel olarak teşekkür etmek istedim. burada bugünlerimi unutmayacağım diyen pek çok arkadaş anında unuttu herşeyi.. forumun yüzünü bile açmadılar, kimseyi elbetteki suçlayamayız ama ruhsat aldığı halde stajyer arkadaşlarına bir şekilde destek olmaya çalışan herkese teşekkürler..ben de şükür ruhsatımı aldım, Allah nerelerden nasıl geldiğimizi unutturmasın...bu sabaha kadar benim de dahil olduğum stajyer arkadaşlarımızın yanındayız

umut hayatın her anında beraberiz kardeşim.

arkadaşlar ders notlarımı ve kaynak kitaplarımı gönderebilirim. isteyen arkadaşlar not bıraksın.

Arkadaşlar merhaba, Hukuk ve Mali analiz güncel notlarını bana gönderecek arkadaş varmı acep...
Herkese Tekrar iyi bayramlar.. Kazanan arkadaşlara kolay gelsin diyorum....
Herşey gönlünüzce olsun.. Sevgiyle...

fadime kılıçaslan ' Alıntı:
arkadaşlar ders notlarımı ve kaynak kitaplarımı gönderebilirim. isteyen arkadaşlar not bıraksın.