Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

arkadaşlar herkese slm sonunda beklenen gün geldi sonuçlar açıklandı ve ben geçtim yaşasın yuppi geçen bütün arkadaşlara da tebrikler yine giricek veya yeni gireceklere başrılar ben ilk girişimdi 7/5 yapmıştım sonra 2 tane kaldı onlaıda geçtim ve bitti gireceklere tavsiyem sadece islam çankayanın kitabından çalıştım tüm dersleri ve çok rahat geçtim bu adam bu işi biliyo allah razı olsun ondan neye hoşçakalın

günaydın herkeseeee.
smmm olarak uyanmak harika valla :) onca sıkıntı geride kaldı.darısı sınava gireceklerin başına.

Arkadaşlar herekese günaydın...
Ben yaklaşık 1 yıl öncesinde vede sınava son 15 gün kala da sadece eve kapanarak tekrar ettim; ve sonuçta 7/7 yaptım. Bunu yapacağıma inanıyordum.... Çünkü çok çalıştım yanlız şunu da belirtim ki Özellikle Vergiden Net olarak 40 almam gerekirken Hocalar yazdığım kağıttaki yanlış olan bilgilerden çalıştığımı boş olmadığımı anlamışlar ve 50 vermişler. Bunun haricinde Meslek dersinden 90 beklerken 50 almışım... Buda ayrı bir ilginç..... Ama beklediğinizi alıyorsunuz... Sizlere önerim son dakkaya kadar çalışın ki 2.ye iş bırakmayın.... KASIM SINAVINA GİRECEKLERE BAŞARILAR

Adı Soyadı: MUSTAFA TURA
Baba Adı: ADEM
İli: BİLECİK
Sınav Dönemi: 2008/2
Notları:
Dersler 2008/2
Finansal Muhasebe (65)
Finansal Tablolar ve Analizi (70)
Maliyet Muhasebesi 67
Muhasebe Denetimi (73)
Vergi Mevzuatı ve Uygulaması (52)
Hukuk (60)
Muh. ve Mali Müş. Meslek Hukuku (55)

Staj Tamamlama Notu 100
Toplam 542
Ortalama 67,75
Tebrikler Başarılı oldunuz

evet arkadaşlar SMMM olarak ilk sabahımız kazanan tüm arkadaşları tebrik ediyorum hayırlı olsun
inşallah güzel günler bizim olacak

herkese günaydınlar.
çok şükür üzerimizden büyük bi yük kalktı ve bitti.
rabbim herkese de bitirmeyi nasip etsin.
mart sonuçlarını öğrenince daha çok sevinmiştim. bunda bitmesine rağmen o kadar sevinemedim her nedense.

evet doğru kapot ben de sevinemedim acayip bişey valla.üzerimizden bunca yük kalkmasına rağmen sanki başkası başarmış gibi geliyor insana:))kazanan arkadaşları tekrar tebrik ediyorum.kazamayan arkadaşlarımızı da bi sonraki sınavda aramızda görmek dileğiyle işallah.herkese şimdiden iyi bayramlar......

staj 100
fin. muh. 80
analiz 70
hukuk 65
vergi 60
denetim 60
meslek 60
maliyet 55

ortalama 68;75 OLAY BİTMİŞTİR

arkadaşlar ben iki dersden kalmış gözüküyorum ama adım gibi eminimki bu derslerden geçer notu aldım. sonuca bakıyorum mart ayı sonucuyla aynı puan kesinlikle kalmayacak bir kağıt verdim. ne yapabilirim fikri olan varmı?

arkadaşlar merhaba.kazananlara bundan sonraki iş yaşantılarında başarılar;kazanamayanlara da bundan sonraki sınavlarında bol şanslar.meslek hukuku ve vergi hukuku notları olan varsa ihtiyacım var.herkese iyi günler.

slm herkese sonunda bitti smmm oldum nasıl bi duygu anlamadım çok sevinmem lazımdı ama olmadı kazanamayan arkadaşlara başarılar

BARBOROS ' Alıntı:
arkadaşlar ben iki dersden kalmış gözüküyorum ama adım gibi eminimki bu derslerden geçer notu aldım. sonuca bakıyorum mart ayı sonucuyla aynı puan kesinlikle kalmayacak bir kağıt verdim. ne yapabilirim fikri olan varmı?
arkadaşım senin adına üzüldüm ama canını sıkma derim.çünkü ben 4.hakkımda bitirebildim.
itiraz et bence ama şu bir gerçek itirazdan geçer not alan duymadım hiç.kasım 2007 sınavında teorik kapasiteye göre yapıp kalmıştım.daha sonra teorik kapasiteye göre yapıp geçenlerin olduğunu duydum.şaşırmıyorum yani söylediklerine.

mahkemeye verip kağıtları incelettirebiliyormuyuz.

millet tatile çıktı sanırım birtek ben varım forumda ;D
neyse kendim yazıp kendim okurum :)
işyerindeyim valla çalışmaya devam..

mahkemeye veren arkadaşlar olduğunu forumda okumuştum.ama hangi mahkeme olduğunu hatırlamıyorum.forumdaki arkadaşlar bu konuda bilgi vereceklerdir barbaros.

1517 ' Alıntı:
mahkemeye veren arkadaşlar olduğunu forumda okumuştum.ama hangi mahkeme olduğunu hatırlamıyorum.forumdaki arkadaşlar bu konuda bilgi vereceklerdir barbaros.

1517 sen aldınmı belgeyi noldu dün konuştuk buradan biraz ama unuttum :) maliyet ten kaç almıştın ve kaç dersten girmiştin?

geçen sınavla aynı puanları alması çok ilginç kağıdımda iyi diyorsan teknik bi hataya maruz kalmayasın

kesinlikle ondan şüpheleniyorum.ismmmd diye bir dernek var istanbulda ona bir mail attım bakalım bilgi verecekmi? verirse uygulayacam.hayallerim yıkıldı.kusurabakmayan geçenleri tebrik edemedim.ruhsatınız hayırlı olsun arkadaşlar.kendim adına ne kadar üzüldüysem sizler adına okadar sevindim.

arkadaşım itirazını yap kağıdını bir daha okusunlar belki bi yanlışlık olabilir ayrıca herkeze günaydın strestsiz bir gün ne güzell

ozbilek günaydın.aldım belgeyi valla :) :)
maliyetten 59 gerekiyordu 54 aldım .ama allahtan finansaldan yükseltmeye girmiştim ondan 67 alınca ortalama sorunum kalmadı.
anladığım kadarıyla konuştuğumuz arkadaşlarımızın çoğu belgeyi aldı.onurcan vardı o aldı mı belgeyi yada daha önce mi almıştı .tam olarak hatırlamıyorum.