Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

brc ' Alıntı:
tesmerle şimdi görüştüm arkadaşlar, vefat eden hoca eski komisyondaki hocaymış, bu sınav sonuçlarıyla alakası yokmuş. hastalık ve buna bağlı olarak sınav kağıtlarının okunamaması gibi bir durum kesinlikle yok dediler. biz de bekliyoruz, gelir gelmez yayınlayacağız dediler. son olarak da bayramdan önce de olabilir sonra da olabilir diyerek politik bir cevapla konuşmayı bitirdiler..

Zaten ölürler yuvarlak cevap vermeseler.

eski komisyondaki hoca bile dayanamadı öldü adam
biz ne yapalım

bugunde bitti bitecek alooo tesmer duysesimizi bu smmm stajerlerinin ayak sesleri

çitlembik ' Alıntı:
eski komisyondaki hoca bile dayanamadı öldü adam
biz ne yapalım

ölmüş bir insanın arkasıdan bu tip konuşmalar hoş değil...Allah rahmet eylesin..sınava komisyona tesmere bağlanacak bi durum yok.

ozaman tartışma biter gül aramalar başlar millet ekrana kilitlenmiş durumda

levent037 ' Alıntı:
ozaman tartışma biter gül aramalar başlar millet ekrana kilitlenmiş durumda

Yaw dur heycanlandırma ortamı. Ben sadece geçenki sınavı söledim:)

o zaman bekliycez
cep telefonumu en yakın yere koydum çalacak mı diye bakıp duruyorum
çok çaldırmıycam hemen açıcam zatı

533lü numaradanmı arıyorlarmış

aramalar netten biraz önce oluyor eğer arananları duyarsanız nete bakın hemen sonra da nette yayınlanıyor

valla beni başkan aramazsa başkası aramasın
fevkaladenin fevkinde bi cevap kağıdı vermesemde..

kapot ' Alıntı:
aramalar netten biraz önce oluyor eğer arananları duyarsanız nete bakın hemen sonra da nette yayınlanıyor

geçen dönem internette aramalardan bir sonraki gün açıklandı. aramalar gülümsenin dediği gibi 16.00 da başladı geç saatlere dek sürdü, ertesi gün 12.00 civarı internete verildi.

umutburcak ' Alıntı:
kapot ' Alıntı:

geçen dönem internette aramalardan bir sonraki gün açıklandı. aramalar gülümsenin dediği gibi 16.00 da başladı geç saatlere dek sürdü, ertesi gün 12.00 civarı internete verildi.

Evet umuta katılıyorum.

umutburcak ' Alıntı:
kapot ' Alıntı:

doğru tespit bende katılıyorum..hatta arakdaşların arandığı günün gecesi biçok arkadaşla geç saatlere kadar forumda kalıp beklemiştik ama ertesi gün öğle saatlerinde öğrendik..

o zaman bizim oda haber etmiyor
hiç aramıyorlar
demem ki arkadaş arananları duymuş o da odayı aramış bizim o da arama zahmetinde bulunmuyor demek ki biz arayıp öğreniyoruz
aranmassanız üzülmeyin bazı odalar aramıyor

İMREN ' Alıntı:
umutburcak ' Alıntı:
kapot ' Alıntı:

doğru tespit bende katılıyorum..hatta arakdaşların arandığı günün gecesi biçok arkadaşla geç saatlere kadar forumda kalıp beklemiştik ama ertesi gün öğle saatlerinde öğrendik..

EVet hatta ben gece nöbetini abime devretmiştim:)

geçen sınav zamanı fax falan çekmiştik

60+? diye güzeldi