Temmuz Sınavını Kazananlar Buraya...

Müşavir olmaya hak kazanmış bütün arkadaşlar.Öncelikle hepimize hayırlı uğurlu olsun.Umarım ruhsatıda biran evvel alırda hayırlı işlerde kullanabiliriz.Ruhsatı almayı ne zaman düşünüyorsunuz arkadaşlar.Adresine odadan evrak gelen oldu mu?İstanbul Odaya maıl attım bılgı vermedıler hala.Son zamanda ruhsat ucretlerı nedır acaba!Birlik beraberliğimizi kazanmış olsak bıle burdan surdurmeye devam edelım lütfen!!!

· Lütfen başlık açmadan önce Forum Kuralları'nı okuyunuz.

· Büyük harflerle başlık ve mesaj içeriği yazmak yasaktır.
·
· Değiştir düğmesine basarak mesajı değiştirniz Yoksa silinecek

Ynt: Temmuz Sınavını Kazananlar Buraya...

ben kazandım ama şu anda bilmiyorum .odayı aradım adresine bir tebligat geleek denildi.sonra işlemlere başlayacaksınız diye söylenildi.

eyup.sezgin ' Alıntı:
ben kazandım ama şu anda bilmiyorum .odayı aradım adresine bir tebligat geleek denildi.sonra işlemlere başlayacaksınız diye söylenildi.

kazandığına dair yazı geliyor..

bana aynen öyle söylediler yazı gelecekmiş adrese

Ben İzmirde odamıza gittim ve internetten sınav sonucumuzun başarılı olduğuna dair bilgi kağıdının da adresimize gelecek başarılı oldunuz belgesiyle aynı işlevi göreceğini söylediler birde bağımlı veya bağımsız çalışma durmuna göre ödenecek ruhsat harcı değişiyor ayrıca illere göre de değişiyor sanıyorum.

Onun dışında :
Ruhsat Formu
7 Fotoğraf
Noter Onaylı Diploma
İkametgah
Nufus Sureti
Kimlik Fotokopisi
Sabıka Kaydı istiyorlar

Niye hala İstanbul odasından gelmedi kazandıgıma dair evraklar.İstanbul odasına baglı arkadaslar sızlere ulastı mı evraklar.Net tutar gerekıyor bana acilen patronla gorusme yapmam gerek..Yardımcı olun lutfen !!!

ozges ' Alıntı:
Niye hala İstanbul odasından gelmedi kazandıgıma dair evraklar.İstanbul odasına baglı arkadaslar sızlere ulastı mı evraklar.Net tutar gerekıyor bana acilen patronla gorusme yapmam gerek..Yardımcı olun lutfen !!!

Bende dün Tekirdağ odasıyla görüştüm. Türmob dan yazı geleceğini söylediler. O yazıyla beraber ruhsat için başvuruyormuşuz. Yazıda Türmoba ödenecek bedel yazılıymış. O bedelin 1.465 TL olduğunu söylediler. Odaların alacağı bedeller her ne kadar değişiklik göstersede fikir vermek amacıyla bizim odanın alacağı bedel de 1.800 TL ymiş. Toplamda 3.265.-TL ye filan geliyor. Artı bir de kaşe ücreti var. O da büyük ihtimalle 150 ye yakın bişey. Bu rakamlara 6 ya kadar taksit yapacaklarını söylediler. Bilgilerinize...