TEOS'unuzda Bir Gariplik Var mı ?

stajyeradayi

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar bugün teosuma baktım sınav sonuçları görüntüleme ekranında (m1,m2,m3 diye yan yana yazan ekranı kastediyorum.) bazı derslerimin altın da ki "Başvurdu" yazısı yok bazı derslerimin altın da duruyor, düne kadar hepsinin altında "Başvurdu" yazıyordu neden böyle olabilir...
Teşekkürler...

Arkadaşlar bugün teosuma baktım sınav sonuçları görüntüleme ekranında (m1,m2,m3 diye yan yana yazan ekranı kastediyorum.) bazı derslerimin altın da ki "Başvurdu" yazısı yok bazı derslerimin altın da duruyor, düne kadar hepsinin altında "Başvurdu" yazıyordu neden böyle olabilir...
Teşekkürler...

Notları girilen dersler de Başvurdu yazısı siliniyor maliyet analiz hukuk girilmiş sanırım...

Teos'da sorun var. Bende staj dosyası açtıracağım. Teos üzerinden ödeme yapmak istiyorum ama başvuru dönemi olmasına rağmen para yükleme yönetimi ve ilk başvuru sayfası kapalı. Sadece kişisel bilgiler ve ana sayfa linki görünüyor.

Teos'da sorun var. Bende staj dosyası açtıracağım. Teos üzerinden ödeme yapmak istiyorum ama başvuru dönemi olmasına rağmen para yükleme yönetimi ve ilk başvuru sayfası kapalı. Sadece kişisel bilgiler ve ana sayfa linki görünüyor.

Yeterlilik için bir sorun yok sadece denetim kalmış onuda girerlerse erken açıklıyacaklar galiba.Belki bakarsınız bu cuma açıklanır :)

Yeterlilik için bir sorun yok sadece denetim kalmış onuda girerlerse erken açıklıyacaklar galiba.Belki bakarsınız bu cuma açıklanır :)

Allah o günleride nasip etsin Betülk hanım 'da ben yeni dosya açtırıyorum. Staja başlatma sınavı için :)

Sabah tesmeri aradım. Sistemde onarım yapıldığını söylüyorlar. Bugün 5'den sonra düzelirmiş ancak.

Allah o günleride nasip etsin Betülk hanım 'da ben yeni dosya açtırıyorum. Staja başlatma sınavı için :)

Sabah tesmeri aradım. Sistemde onarım yapıldığını söylüyorlar. Bugün 5'den sonra düzelirmiş ancak.

Allah yardımcınız olsun sınavı kazandıktan sonra staj su gibi akıp geçer umarım zaman kaybınız olmadan kısa zaman da kazanırsınız.Zor bir maraton staj başlatma sınavı staj süresi sonra yeterlilik anlıyacağınız hem maddi hemde zaman olarak uzun bir yolculuk birde benim gibi dosya yakarsanız daha da zor oluyor.Çok kez vazgeçtim mali müşavir olmayacağım dediğim zamanlar oldu ama şimdi sınavlara giriyorum 2 sınava girdim daha 5 ders var.

Allah yardımcınız olsun sınavı kazandıktan sonra staj su gibi akıp geçer umarım zaman kaybınız olmadan kısa zaman da kazanırsınız.Zor bir maraton staj başlatma sınavı staj süresi sonra yeterlilik anlıyacağınız hem maddi hemde zaman olarak uzun bir yolculuk birde benim gibi dosya yakarsanız daha da zor oluyor.Çok kez vazgeçtim mali müşavir olmayacağım dediğim zamanlar oldu ama şimdi sınavlara giriyorum 2 sınava girdim daha 5 ders var.

5 senedir meslekteyim. Bende bu tempodan sonra yok smmm olmam diyordum. Ama son zamanlarda ilk günlerin heyecanı başladı sanki. Sevmeye başladım ve smmm olmam derken tükürdüğümü yaladım. Şimdi de staja başlatma sınavını ilk seferde vereceğim diyorum. İnşallah mahcup olmayız. Dualarınız için çok teşekkürler :) Allah sizlerede yardımcı olsun. Ben asıl yeterlilikten korkuyorum. Test usulü sınav gözümü korkutmuyor :)

Denetim halen duruyor sık sık bakarım.Bende finansal muhasebeyle meslek hukuku yok.Şimdilik bu üç ders dışında girmişler.
Galiba bu cumaya kadar açıklanacak hayırlısı olsun kalp atışlarım hızlandı :(

Denetim halen duruyor sık sık bakarım.Bende finansal muhasebeyle meslek hukuku yok.Şimdilik bu üç ders dışında girmişler.
Galiba bu cumaya kadar açıklanacak hayırlısı olsun kalp atışlarım hızlandı :(

Benimde sadece denetimde başvurdu yazıyor diğerlerinde birşey yazmıyor. Sınav açıklanma tarihi 30 Ağustos denmiş umarım erken açıklanır. Herkese başarılar..

Arkadaşlar İzmir Tesmer'i aradım bugün ve sonuçların açıklanması gibi bir durum olabilir mi diye sordum. Ancak sistemde genel bir hata olduğu ,kendilerininde sorun yaşadıklarını ve sonuçların sitede belirtilen 30 Ağustos tarihin'de açıklanacağı bilgisini verdiler. Bunu sizinle paylaşmak istedim. Herkese iyi çalışmalar.

Teos sayfasında düzeltmeler yapıyolar. Benim sorunum halloldu. Siz yinede arada bir göz atın :)) Allah ruhsat harcı olarak 3500-4000 tl harcatsın size :) Dua'mı bedduamı diyeceksiniz ancak dua dua..

Türkiye çapında kısa'da olsa genel bir heyecan yaşattığı için teos'a teşekkür ederim. Adrenalin iyi geldi sıcaklardan büroda çalışma gücüm düşmüştü :D Duaların için teşekkürler Ferhat Bey. Hepimizin başına inşallah :D

Sorun olduğu doğrudur fakat yeterlilik sınav sonuçlarını sisteme giriyorlar.Başvurdu yazan derslerin çoğun da hiçbirşey yazmıyor.Bu da demektir sisteme giriyorlar.Sisteme girdikten sonra ne diye 30 ağustosu beklesinler.Eğer bize işkence yapmak istiyorlarsa orası ayrı tabii :)

Betül hanım ben bugün telefon açıp sorduğum'da daha bize notlar ulaşmadı. Ay sonunu anca bulur dediler ve yukarıda belirttiğim açıklamayı yaptılar. Eğer gerçekten sonuçlar kendilerine ulaşmış ve buna rağmen böyle bir açıklama yapılıyorsa süper işkence yöntemi bulmuşlar :D

Bende aradım. Para yüklemesi yapamıyorum menü kapalı sistemde sorun mu var dedim. Ferhat bey t.c numaranızı verin biz sizi yetkilendirelim dediler. Yahu 3 gün önce gördüğün menü yok. Yetkilendirme diyorlar. Daha sonra bire başka yetkili sitede çalışma var. Saat 5'den sonra deneyin dedi. Doğru bilgiye zar zor ulaştım.

Kısaca güvenmeyin onlara :D

Betül hanım ben bugün telefon açıp sorduğum'da daha bize notlar ulaşmadı. Ay sonunu anca bulur dediler ve yukarıda belirttiğim açıklamayı yaptılar. Eğer gerçekten sonuçlar kendilerine ulaşmış ve buna rağmen böyle bir açıklama yapılıyorsa süper işkence yöntemi bulmuşlar :D

Ay sonunu bulur diyorlar da o zaman bütün derslerin altında başvurdu yazmıyor.Mart döneminde de böyle olmuştu.Sınavdan sanki 2-3 gün önce açıklanmıştı.Geçen arkadaşlar da daha önce öğrenmişti.Öğrenen herkes siteye yazmıştı.Benim halen umudum var Çarşambaya kadar girseler umarım cuma açıklanır.5 dersim var ne geçtiysem kar.Aralık sınavına da baya vakit var.

Finansal Muhasebe Meslek Hukuku ve Denetim.Ben sadece denetimi görebiliyorum.Ondada başvurdu yazıyor.Öbür dersler de ne yazıyor arkadaşlar.

Ay sonunu bulur diyorlar da o zaman bütün derslerin altında başvurdu yazmıyor.Mart döneminde de böyle olmuştu.Sınavdan sanki 2-3 gün önce açıklanmıştı.Geçen arkadaşlar da daha önce öğrenmişti.Öğrenen herkes siteye yazmıştı.Benim halen umudum var Çarşambaya kadar girseler umarım cuma açıklanır.5 dersim var ne geçtiysem kar.Aralık sınavına da baya vakit var.

Size kesinlikle katılıyorum gerçekten böyle bir durum varsa ne kadar erken açıklanırsa o kadar iyi. Zaten Ruhsat alma evresi çok uzun ve zor bir süreç. Hele benim gibi büro açmak isteyen meslektaşlarım için ne kadar erken olursa o kadar iyi. Kaybedilen her sınav zaman ve para kaybı. İnşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız. Benim sayfamda da sadece denetim kısmında "Başvurdu" yazıyor.