zirve

TESMER' den Sınav Kaydı

Üyelik
8 May 2009
Mesajlar
219
Merhaba arkadaşlar ben ikinci kez sınava giricem tesmerden sınav başvurusunda bulunucam fakat bir türlü muvaffak olamadım parayı bankayı yatırdım üstünden üç gün geçmesine rağmen başvuramıyorum bu konuda önerilerde bulunursanız memnun olurum.

Başlık açarken büyük harf kullanmayınız.
 

hakankrl

Tanınmış Üye
Üyelik
13 Eki 2008
Mesajlar
1,568
Konum
Ankara
Ynt: TESMERDEN SINAV KAYDI

Dekont bilgilerini doğru şekilde girdiğinizden emin misiniz, Oyakbank için son ekstre aktarım tarihi 02/11/2009, İşbankası için 03/11/2009 görünüyor. 3 gün önce yatırdıysanız sisteme aktarılmış olmalı.
 
Üyelik
3 Eki 2008
Mesajlar
107
Ynt: TESMERDEN SINAV KAYDI

iş bankasına yatırdıysan sisteme ertesi gün aktarılıyo ve ders seçebiliyosun eğer ıng banka yatırdıysan 3 günde geçebiliyo sisteme zaten ders seçtiğin sayfanın en altında sisteme yüklenilen son günler yazıyo
ilk önce ona bak senin yatıtdıgın gün güncellenmişmi
daha sonra dekont ararken girdiğin numaranın doğru olduguna emin ol
 
T

T U R K O

Ziyaretçi
Ynt: TESMERDEN SINAV KAYDI

Doğru giriş alanından giriş yapıyormusunuz? Malum özel sınav ile diğerlerinin girişi farklı yerlerden. Doğru yerdeyim diyor iseniz özel sınav işlemlerinin TÜRMOB bilgisayarlarını zorlaması nedeni ile aksaklık yaşıyor olabilirsiniz.
 
Üyelik
2 Şub 2009
Mesajlar
254
Konum
ANKARA
Ynt: TESMER' den Sınav Kaydı

Bir ihtimalde dekonttaki bilgiler doğru mu? Bir keresinde benim tc kimlik numaramı yanlış yazmışlardı da 2 günde düzelttirebilmiştim. :)
 
Üst