Tevsik Sınırı Hakkında

Day-Dream

Tanınmış Üye
Üyelik
16 Ağu 2012
Mesajlar
1,627
Konum
İstanbul
Merhaba
Kasada biriken 7000 tl üstü parayı bankaya yatırma tevsik sınırını ihlal eder mi ? Yani kasada para 7000 olmadan yatırmak zorunda mıyız ?
Saygılarımla
 

merkür2

Tanınmış Üye
Üyelik
27 Tem 2012
Mesajlar
5,255
Konum
Manisa
İşinizin daha doğrusu günlük nakit akışınıza göre değişkenlik gösteren bir durum. Öyle mük. vardır ki kasada 700.000 TL bulunabilir.
 

Benzer konular

Üst