fonradar

Türk Sanat Musikisi Bir Sanatçısını Kaybetti

AKDENİZ36

Katkı Sunan Üye
Turk sanat musikisi bir sanatcisini kaybetti

Zeki muren safiye ayla muzeyyen senar...

Bu hafta da

Huner Coskuneri sessiz sedasiz kaybettik.

Bu aksam butun meyhabelerini dolasti istanbulun ama
Oldugunde istanbulun meyhabecileri hic hissetmedi
Huner Coskuneri
biraz nankorluk mu ettiler?oysa kadehkerde aramisti

boyle sanatcilar geldiginde de gittiginde de hissetmek ve bilmek gerekir...

Saygilar

1994-1995 yıllarında,(o tarihlerde HBB televizyon kanalı vardı) yaklaşık 7-8 ay televizyon maceram oldu.Canlı yayınlanan müzik eğlence programı yapıyorduk.Ben müzisyen grubundaydım.Salı ve cumartesi günleri program yapıyorduk.Salı günlerini tek bir sanatçıya ayırıyorduk.Rahmetli Hüner Coşkuner'le 1-2 defa aynı yayına çıktık.Müthiş bir ses.Haliyle her sanatçıda olduğu gibi birazda kapris var.Eh o kadarda olacak.Kuliste 1-2 sohbetimiz olmuştur rahmetliyle.Sonra en son yanılmıyorsam 2000'li yılların başında Taksimde bir imza kampanyasında masa başında oturur halde görmüştüm kendisini.Bir çok sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır.Lösemili çocuklar vakfı,bedensel engelliler,dünya şizofrenliler derneği gibi bir çok projede yer almıştır.Vefatına bende üzüldüm.Allah rahmet eylesin inşallah

Forumda biraz sosyal haberleri aradigim icin forum yonetimini beklemeden paylastim.
Yazim da bazen haddi asan cumleler olabilir .bunun icin samimiyetle yaklasacaginiza eminim

Forumda biraz sosyal haberleri aradigim icin forum yonetimini beklemeden paylastim.
Yazim da bazen haddi asan cumleler olabilir .bunun icin samimiyetle yaklasacaginiza eminim
Sorun değil bizce.Yalnız bu tarz paylaşımları daha ziyade,Sosyal-Güncel başlığı altındaki bölümler de paylaşırsanız daha isabetli olur bence.