Türkiye Genç Mali Müşavirler Derneği?ni Kuralım

Ynt: Türkiye Genç Mali Müşavirler Derneği?ni Kuralım

arkadaşlar;
öncelikle vedatd arkadaşımıza böyle bir konu açtığı için, ön ayak olduğu için teşekkürler. diğer fikirlerini beyan eden, yol göstermeye çalışan ve sadece ve sadece +1 diyen diğer arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. içimizdeki girişimci ruhunu, değişim enerjisini ortaya çıkardığınız için...
teşekkürden sonra acizane fikir beyan etmek istiyorum. böyle bir oluşum yapılmalı. yaş sınırı olmamalı.belki yönetim anlamında yaş sınırı konulabilir ama üyeler konusunda yaş sınırı olmaması gerekir düşüncesindeyim. ne kadar çok kişi olabilirsek o kadar güçlü olabileceğimizi unutmayalım. ancak ve ancak; olmazsa olmaz koşul şu olmalı. sadece mesleğimizin gelişimi,itibarımızın korunması ve geliştirilmesi,saygın bir çalışma hayatına kavuşabilmemiz olmalıdır. siyasi bir amaç gütmemesi, birilerinin maşalı askerleri olmaması ve gerçekten ilk defa mesleğimizdeki bilinçli meslekdaşlarımızı birleştiren ve amacı kesin ve kesin çzigilerle belirlenmiş olan bir derneğe birleşime destek vereceğimi buradan beyan ediyorum. saygılarımla...