TÜRMOB bağımsız denetim lisans sınavı çalışma kaynakları...

NEŞE79

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar
Sınav başvuru son tarihi 14.01.2011'dir.Sınav tarihi tebliğde ise mart sonu ve nisan başı deniyor..Arada 2 aylık zaman zarfı var yok...4 tane ders konusu var..Ve bu sınavlara ne şekilde hazırlanacağız..Elinde kaynak olan varmı veya sınava hazırlanmaya başlananlar ne şekilde çalışıyor...Bu konularda bilgisi olan arkadaşların paylaşmalarını rica ederim...

Ynt: TÜRMOB bağımsız denetim lisans sınavı çalışma kaynakları...

Türmob' un yapacağı eğitimlerde muhakkak kaynak verilecektir.
Spk sınavı kaynaklarından başka bir kaynak yok ortada şuanda.Onlarda zaten aynı konuları içeriyor.
Onlardan çalışacaksınız mecburen.

sayın zindan spk nın konuları ile türmobun konuları aynı değil türmobda
iç kontrol
iç denetim standartları
denetim güvence
var bunlar spkda yok.,

Aynı lisansı veriyorlar sonuçta, aşağı yukarı aynıdır diye düşündüm.Sınav isimleri bire bir aynı olmasada, Spk' daki bağımsız denetim bunları kapsıyor olabilir.
Siz ne kaynak önerirsiniz Serhat bey.?

Zindan hanım , internette sorgulattım ama çok az bilgi çıkıyor başlıklarda ve farklı geldi konular

serhat durmus ' Alıntı:
Zindan hanım , internette sorgulattım ama çok az bilgi çıkıyor başlıklarda ve farklı geldi konular

Hanım mı.? Nereden çıkardınız bunu, sabah sabah iyi güldüm valla. ;D ;D ;D Düzeltelim lütfen.

Haklısınız pek kaynak yok, Türmob' a telefon ile sordum, eğitimler başlayınca, hocanız size kaynak verecek dediler.

Kolay gelsin.

Arkadaşlar,
İzmir odasından aldığım bilgiye göre,
eğitimler uzaktan öğretim şeklinde olacakmış. Yani öyle derslik, seminer yerleri gibi yerlerde toplanılmayacak.. Uzaktan öğretim şeklinde eğitimler gerçekleşecekmiş..

İrem35 ' Alıntı:
Arkadaşlar,
İzmir odasından aldığım bilgiye göre,
eğitimler uzaktan öğretim şeklinde olacakmış. Yani öyle derslik, seminer yerleri gibi yerlerde toplanılmayacak.. Uzaktan öğretim şeklinde eğitimler gerçekleşecekmiş..

İrem Hn Merhaba Nasılsınız Görüşmeyeli ?
Birşey Sormak İstiyorum Bu Bilgiyi Oda Sekreterliğinden mi Aldınız Acaba ?

Oda sekreterliğinden aldım. Hatta Mustafa Bey söyledi bana.. uzaktan öğretim yoluyla dersler net üzerinden takip edilecekmiş.

İrem35 ' Alıntı:
Oda sekreterliğinden aldım. Hatta Mustafa Bey söyledi bana.. uzaktan öğretim yoluyla dersler net üzerinden takip edilecekmiş.

Teşekkürler.