Ücretsiz İzin Destekleri

Merhaba
Ücretsiz izin destekleri yarından itibaren yatacakmış. Ben girişleri yarın yapacaktım. Ödemesi aksar mı acaba ?
Neyi ne zaman yapacağımızı şaşırdık artık

sayın alagoz çalışma bakanı 29 hazirandan itibaren KÇÖ ödemeleri ile normal işsizlik sigortası ödemelerinden yararlananların ödemeleri öne çekildi dedi ama Pandemi ücretsiz izin desteği ödemelerinin öne çelikdiğine dair bir şey söylemedi,siz nerden duydunuz veya okudunuz 29 hazirandan itibaren pandemi ücretsiz izin desteğininde yatacağını,kolay gelsin.

Ayın 3'üne kadar yapabilirsiniz onları, bu tarihi geçirirseniz bir sonraki ayın 5'ine kadar alamazlar işçiler maaşları. Ben kaçırdım geçen ay, sıkıntı oldu.:(

Devletinki de iş güzarlık, neden bir tarih ile sınırlandırıyorsun ki? Ben ne zaman giriyorsam, bunu günlük yada haftalık gönder İşkur'a neden bir ay bekletiyorsun. Bir şey verecekler ayda yılda, onu da bin dereden su getirterek veriyorlar. Anca biz suçlu oluyoruz sonra.:mad:

Hangisinin günü çok ise, onu seçmek daha mantıklı gibi. KÇÖ fazla ise 27, Pandemi Ücretsiz İzin fazla ise 29 seçilebilir.