Üstadlar, SSK e-Bildirgede İptal / Ek Bildirge Hk. Bilgi

merhaba,
ssk e-bildirge uygulamasında cari dönem için iptal edip daha sonra ek verdiğimiz bildirgeler için ssk ya dilekçe ekinde bildirgenin neden iptal edildiği ve neden ek bildirge verildiği hakkında bilgi vermemiz gerekiyor mu, e-bildirge sözleşmesini okudum ama yeterli bilgi alamadım.
cavaplarınız için teşekkürler

saygılarımla

degerli bilal akkuş

ssk ek bildirge verdigin zaman niye verdin diye sormaz ama niye iptal ettin diye sorabilir benim sahsi görüşüm siz yine işinizi saglama alın dilekçe vermenizi öneririm ne olur ne olmaz burası türkiye :p

saygılarımla
taner ozturk

sayın Bilal bey
İptalleri internetten yapabilirsiniz.Artık dilekçe vermeyede gerek yok...saygılar

01/08/2005 de verdiğimiz tüm temmuz ayı bildirgelerinde sistemden kaytnaklanan hata oluştu sigortaya bizza t gidip sordum iptal verin dediler
iptali verdim ancak yeni bildirgeyi giremedim çünkü sistem onaylanmıs bır bıldırgeyi tekrar kabul etmiyordu bende sigortaya danışarak ek bildirge halinde düzenledim ve sigortaya tekrar sordum cezai bir durum olurmu yada bir bilgi dilekçessi vermelimiyim diye bana gerek yok cezai bir durum yok cevabını verdiler

aklınızda bulkunsun

saygılar