fonradar

Vergi Affı hesaplamalarına dair herşey.!

bir yer buldum arkadaşlar bütün hesaplamalar açıkça gösterilmiş. ne kadar matrah artıracağınızı yazıosunuz herşeyi önünüze seriyo. çok pratik bir modül. ben çok beğendim. ilgilenenler için aşağıda linki veriyorum. ilk siteye girmeniz yeterli. iyi günler diliyorum...

....... Reklam vermek yasaktır........

Konu başlığı ve içeriğinde Büyük Harf kullanmak yasaktır.!
Lütfen Forum Kuralları' na uyunuz.!

Ynt: VERGİ AFFINA İLİŞKİN HESAPLAMALARA DAİR HERŞEY

Bulduğunuz sizi baya heyecanlandırmış olacak ki ilk iki mesajınızı aynı konuda, aynı kategoride iki başlık altında yazmışsınız. Sitenin direk linki yerine google üzerinden tarif te site adının yasaklanmaması adına hoş olmuş.

uyarın için teşekkur ederım arkadaşım... direk ulaşabilecegin link bu. iyi çalışmalar

.................Reklam vermek yasaktır.......................

Şimdi kötü yapmışsınız, çünkü direk link reklam gerekçesi ile siliniyor. Google tarifi iyiydi.

Ynt: Vergi Affı hesaplamalarına dair herşey.!

Yapılandırma kesinleştimi? Niye bu heyecan anlamdım. Kesinleşince tebliğ ile herşey zaten açıklanacak.

bu tasarı henüz yasalaşmadı, buradaki hesaplamalardan hareketle sağlıklı bilgiye ulaşılması mümkün değil.
O nedenle bir sürü sitede bu af kapsamıyla ilgili apokrifa tarzı hesaplamalar siteden siteye mevcut.
Bu tür apokrifa tarzı haberlere itibar etmeyin.
Yasa içinde açıklamalarda değişiklik elbette olacaktır. Bu nedenle tasarının yasalaşmasını ve yürürlüğülüğünü beklemeliyiz.

Peki Arkadaşlar

1-) Demirbaşlar kayıtlarda var sayım yapınca yok. Bunu nasıl beyan edeceğiz ? Af kapsamında bu var mı ?

2-)Kasa şişkinliğinde okudum kadarı ile

Kasa...1000
Gerçek de 10
Fark: 990
Vergi % 10=99 TL Ödediğimde incelemeden kurtuluyormuşum.

Peki bunun muhasebe fişi nasıl olur ?

Saygılarımla