Vergiden Kalanlar Buraya

betul77

Tanınmış Üye
Arkadaşlar benim tek dersim vergi kaldı malum herkezin bildiği gibi stresten yüzümde yaralar çıktı 2 gündür iğne vuruluyorum son sınav malum inanılmaz hoca kastı vergiyi veren her arkadaşın tecrübesine ihtiyacım var

Dersaneye giden arkadaşlardan soru tahminleri bekliyorum.Ramazan dı falan derken çalışamadım ufak tefek tüyolara ihtiyacım var

betül hanım siz hala vergi yi veremedinizmi... neyse bu sefer vericekmişsiniz gibi hissediyorum. başarılar....

Yok maalesef ben halen buralardayım maalesef ramazan derken bu sınavada hazırlanamadım ben baya ama baya tembel öğrenciyim.Fakat inanılmaz bıktım tükendim resmen

belli ki evde tek başına çalışamıyorsun o yüzden mutlaka kursa yazıl.yeterliliği verene kadar da devam et

Dersaneye giden arkadaşlardan soru tahminleri bekliyorum.Ramazan dı falan derken çalışamadım ufak tefek tüyolara ihtiyacım var

benden sana bir tüyo her soruyu dikkatli oku ve cevap vermeye çalış soruları oku ve yorumla.. bazen cevaplar soruların içinde gizlidir.ve kdv ile ilgili sorularda en azından 3065 sayılı kanunda diye başla.. bunları yaparsan 50 alman içten bile değil.. kolay gelsin başarılar...

twitter/@ozanbingoll: SMMM yeterlilik sınavına hazırlanan değerli arkadaşlarım 10 başlıkta bazı önemli konuları paylaşacağım, bilgilerinize.

Diye twit atmış Ozan Bingöl üstad, ve sorular paylaşmış beklediği konulardan. Takip edin derim. Allah'a emanet olun

Öyle en sıkıcı kısmıda o zaten allah emeği geçen herkezin emeğini almayı nasip etsin

benim uygulama sorusu yanlış.ve 20 poanlık bir sorum tamamen boş. o yüzden 50 diğer 2 sorudan 50 alır mıyım bilmiyorum :( uygulama sorunuz tam mı arkadaşlar?

benim de uygulama sorum tam hatta üstüne ödenecek gelir vergisi hesap bile etmişim.beyanname çeşitleri sorusunu yıllık ,muhtasar, münferit yerine de özel beyanname demişim.1 sorudaki tanımları açıkladım bire bir değil ama uygun sorulara.vergi cezaları ceza kesmeyede 5 yıl dedim .ama oda eksik oldu.bilmem kaç alırım ama gözüm korkuyor.kalmayız inşallah...

benim de uygulama sorum tam hatta üstüne ödenecek gelir vergisi hesap bile etmişim.beyanname çeşitleri sorusunu yıllık ,muhtasar, münferit yerine de özel beyanname demişim.1 sorudaki tanımları açıkladım bire bir değil ama uygun sorulara.vergi cezaları ceza kesmeyede 5 yıl dedim .ama oda eksik oldu.bilmem kaç alırım ama gözüm korkuyor.kalmayız inşallah...

Bende sizinle aynı durumdayım uygulama sorumdan eminim ama cevapları görürsem daha iyi olacak.Ben gecen dönem maliyetten geçtim sınavdan çıkınca kendimi çok iyi hissediyordum 90 lık kağıt verdim 50 aldım hoca sonuç odaklı olduĞu için ama her zaman vergi hocasının notu bol derler ben daha hiç görmedim ama sanki iyi geçince içimdeki umut çogaldı

Bende sizinle aynı durumdayım uygulama sorumdan eminim ama cevapları görürsem daha iyi olacak.Ben gecen dönem maliyetten geçtim sınavdan çıkınca kendimi çok iyi hissediyordum 90 lık kağıt verdim 50 aldım hoca sonuç odaklı olduĞu için ama her zaman vergi hocasının notu bol derler ben daha hiç görmedim ama sanki iyi geçince içimdeki umut çogaldı

Bilge Eğitim Kurumları soru ve cevapları siztesinde yayınlamış.