yeni e-bildirge sözleşmesi ile ilgili bir sorum var

yeni e bildirge sözleşmesi için verilecek dilekçede sol altta bulunan işverenin adı bölümüne şirketin adınımı yazacağız ( bizim şirket a.ş ) yoksa yönetim kurulu başkanının adını mbununla ilgili ssk yı aradım
kafamı daha çok karıştırdılar.
daha önce dolduran arkadaşlar varsa olaya bir el atsınlar
teşekkürler

MERHABA
SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ BENDE A.Ş. FİRMASIYIM AMA SSK İL MÜDÜRLÜKLERİ BAZILARI E BİLDİRGE ŞİFRELERİ BAŞVURU DAKİ İSİMLERİN YAZILMASINI BAZI SSK İL MÜD. ŞİRKET İSİMLERİ DİYORLAR
O YÜZDEN HANGİ SSK İL MÜD. NEYİ KABUT EDİYORSA ONA GÖRE DİLEKÇELERİ YAZIP VERMENİZİ TAVSİYE EDERİM SAHŞEN BEN ÖYLE YAPTIM
İYİ ÇALIŞMALAR :D

Merhaba,

Dilekçe nin alt bölümünde Yetkili Kişi yazan bölüme, e-bildirge ile ilgili olarak yetkilendirilen kişiye vekalet veren yönetim kurulu başkan, başkan yard (hangisi ise ona ait bilgiler yazılmaktadır.

Bizde bir A.Ş.'yiz. Ve e-bildirge kullanıcısı olarak yetkilendirilen kişiye yönetim kurulu başkanımız vekalet vermişti. Biz dilekçemizi bu şekilde verdik.

Saygılarınla

Bizde A.Ş. statüde faaliyet göstermekteyiz.
Sizin sıkıntınızın aynısını bende yaşadım.
SSK il md. lüğü ile görüştüğümde ilk sözleşmede yetkili kimse aynı kişinin yazılmasını söylediler. Bende o şekilde doldurdum ve teslim ettim.
Arkadaşlarımında vurguladığı gibi SSK il md lüğü ile görüşün, gerekirse dilekçeyi orda doldurun. En pratik çözüm bu gibi...