Yeni Nesil Yazarkasa

Üyelik
20 Ocak 2017
Mesajlar
14
Konum
İstanbul
Merhabalar,

İki firmamız arasında yazarkasa pos cihazlarımızın devir işlemleri yapıldı. Bunlar için ökc levhası çıkartmak ve ilk x raporunu muhafaza etmek gibi bir zorunluluk var mıdır?
 

Tahsin Kurt

Tanınmış Üye
Platin Üye
Üyelik
5 Nis 2007
Mesajlar
8,229
Konum
İstanbul
Merhaba
VUK 465'te madde 5 ve 6'da konu ayrıntılı anlatılmıştır.
Bahsettiğiniz belgeler uygulamadan kaldırılmıştır.
 

Benzer konular

Üst