Yeterlilik Sınavlarına Yönelik Tavsiyeler.

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi
bence her ders kendi özelinde değerlendirilmeli, mesela vergi hukuku dersi bu ders adayların en çok zorlandıkları ders, bu dersten başarılı olmanın olmazsa olmazı sınavın 4. sorusu, uygulama sorusunu doğru yapan kişinin bu sınavdan kalma ihtimali çok az. gelir idaresi internet sitesinde bu konularla ilgili çok güzel açıklama ve örnekler mevcut, bunları anlayarak çözerseniz bu sınavın en zor derslerinden biri olan vergi hukukunu rahatlıkla geçebilirsiniz, ayrıca analiz ve denetimde konuyu özümseyerek mantıklı yorumlar yapabilmek çok önemli, bu iki dersten geçebilmek için bu hususa dikkat etmeniz gerekir. en son şunu söyleyebilirim, ne kadar çalışırsanız çalışın sözel derslerden geçmek biraz şans meselesi, çünkü çok çok geniş bir alandan sorumlu tutuluyoruz.

Selam arkadaşlar ben de artık SMMM oldum. Kitaplarımı satıyorum, ilk girişte 7 de 7 yaptım.. sahibinden ilan no: 125282314

MERHABA ARKADAŞLAR BEN ADANADAYIM .. DEHA NIN DERSANESİNE GİDEN ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTİYORUM.. ÇALIŞACAK KAYNAKLARIM SIKINTILI VE MADDİ NEDENLERDEN DERSHANEYE GİDEMEDİM.. 2. GİRİŞİM OLACAK VERGİ VE DENETİMİ GEÇTİM.. GERİYE KALAN KAYNAKLAR İÇİN.. ÇOK DUA EDERİM : ) - İ[email protected]

sen nasıl cimri biririn hemşerim.kitap satmak not satmak smmm olursanda gir 25 tl defter tut...yazıklar olsun.........................................

MERHABA ARKADAŞLAR BEN ADANADAYIM .. DEHA NIN DERSANESİNE GİDEN ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTİYORUM.. ÇALIŞACAK KAYNAKLARIM SIKINTILI VE MADDİ NEDENLERDEN DERSHANEYE GİDEMEDİM.. 2. GİRİŞİM OLACAK VERGİ VE DENETİMİ GEÇTİM.. GERİYE KALAN KAYNAKLAR İÇİN.. ÇOK DUA EDERİM : ) - İ[email protected]

[email protected] şifre smmm1234 burda bir cok not var kardeş.inşallah kazanırsın..

Sınava ilk defa girecek arkadaşlara sınavla ilgili tavsiyem; sınava hazırlanırken kesinlikle geçmiş dönem sorularını sindirerek defalarca çözün, çünkü yıllardır yapılan bu sınavda artık farklı sorular sorma imkanı çok fazla değil, özellikle sözel derslerde bu hususa dikkat ederseniz rahat bir şekil de geçebilirsiniz.

poyraz kardes sen verdin mi derslerini bizi biraz daha aydınlatırmısın lütfen

poyraz kardes sen verdin mi derslerini bizi biraz daha aydınlatırmısın lütfen
Mart dönemi benim ilk girişimdi, 7/5 yaptım, finansal ve maliyeti temmuza bıraktım, asıl problem olabilecek dersleri aradan çıkardım çok şükür; benim naçizane yeni girecek arkadaşlara önerim, ilk girişte 7/7 hedefi ile bütün derslere hazırlanmaları, ben bu konuda hata yaptığıma inanıyorum, ilk sınav için sadece 4 derse çalışmama rağmen 5 dersten geçtim, finansal ve maliyete 2 hafta ayırabilseydim ikisi de geçilebilecek kolaylıkta sınavlardı, bazı dönem yağılma olan bazı derslerden kolay sorulmakta, bu fırsatları kaçırmamak lazım.

2014 haziran ayında benim stajım bitecek ve şimdiden maliyet muhasebesi ve finansal yönetime yavaş yavaş kendimi hazırlayayım diyorum tavsiye edebileceğiniz kaynak varsa eğer memnun olurum ...

2014 haziran ayında benim stajım bitecek ve şimdiden maliyet muhasebesi ve finansal yönetime yavaş yavaş kendimi hazırlayayım diyorum tavsiye edebileceğiniz kaynak varsa eğer memnun olurum ...
Finansal yönetim değil finansal muhasebe olacak.ben dehanın kitabından hazırlandım ve finansal muhasebe dersinden kursa gittim.şimdiden başlaman iyi sayısal dersler çok çabuk bitiyor zaten bol bol soru çöz.geçmiş bütün soruları çöz faydasını görürsün.

stajyer arkadaşlar ben haftaya sınava girecem yanlız sınav ortamı nasıl mesela tlf kapatıp cebimizde bırakabilirmiyiz ist girecem yani kısacası nasıl bir ortam var acil cevap bekliyom teşekkürler çünkü yabancı yer tlf nereye bırakacam onuda düşünüyorum bide sınav yerleri ne zaman açıklanır?

ya ben size ne kadar teşekkür etsem az ibrahim bey. ben geçen seferde de son 1 hafta kala mail adresiyle şifreyi alıp girmiştim botlar gerçekden işe yaradı. inş. kalan son 3 dersimede yarar. çok teşekkürler..