Yeterlilik Sınavlarına Yönelik Tavsiyeler.

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi
dersleri veren arkadaşlara sesleniyorum...... mesela vergide smk istisnasını sordu oturup maddeyi tek tek yazmazsak puan kırıyolarmı ? verginin sayısal sorusu doğru olmazsa hiç mi puan vermiyolar ? aynı şekilde diğer derslerde de böyle herşeyi tıkır tıkır yazmak mı lazım ? kalmıyo benm aklımda çünkü.

arkadaşlar benimde satjımın bitmesine az kaldı ankarda kursa gitmeği düşünüyorum.kursa giden varmı hangisini tavsiye edersiniz.asmmm odasınının eğitimine katılan varmı biliyorsunuz kısaltmışta oluyoruz.çok kötüğüm ya kafam çok karşıtı, lütfen yardımıcı olun ankara odasının eğitiminemi gidiyim dershaneye mi.

arkadaşlar benimde satjımın bitmesine az kaldı ankarda kursa gitmeği düşünüyorum.kursa giden varmı hangisini tavsiye edersiniz.asmmm odasınının eğitimine katılan varmı biliyorsunuz kısaltmışta oluyoruz.çok kötüğüm ya kafam çok karşıtı, lütfen yardımıcı olun ankara odasının eğitiminemi gidiyim dershaneye mi.
Şimdiden kötü olma bence daha stajın bile bitmemiş.panik yapmana gerek yok.odaların eğitimi hakkında bilgi yok ben tek dersten ist.de kursa gittim.odanın kursuna giden arkadaşlardan bilgi alabilirsin.muhakkak iyidir odaların kursları da.ki sen Ankara odası diyordur kesin iyidir.önce araştır sonra karar ver.ama şimdiden panik yapma.sınav zamanı bol bol yapacaksın zaten :)

Öznur erbay ilgin için tşk ederim. arkadaşlar Ankara odasının smmm yetelilik kursuna katılan yokmu yardımıcı olun lütfen odanın kursu yetrlimi aranızda katılan hiç kimse yokmu.........dehayda gitsem acaba karar veremiyorum.

Son düzenleme:
sesimi duyan yokmu......lütfen yardımıcı olun karar vermem gerek.

Son düzenleme:
ankara odasının kursunu bilemem ama ben dehayı tercih ederdim

ilgin için tşk.edrim ama ben başka şehirden geliş gidiş yapıcam dehaın eğitimi 15-16 hafta odaının ki 8 hafta ayrıca 3 ay kısaltmışta olucam.buyüzden kafam çok karıştı etrafında odanın kursuna giden yokmu bana bilgi almabilirmisin.

merhaba elif hanım bende 2013/3.dönem girecem smmm yeterlilik sınavına acaba banada atabilirmisiniz mail fasikülleri tekrar teşekkür ederim
[email protected] adresine birde çalışma metodunuz nedir şimdiden çok teşekkür ederim.

Dersane smmm yeterlilik için notlarınızı bekliyorum

temmuz sınavında 7 de 7 yaptığımdan dolayı elimde dehanın tüm kitap ve fasikülleri mevcut kursa gidemeyen ihtiyacı olan arkadaşlara göndere bilirim...

merhaba elif hanım bende 2013/3.dönem girecem smmm yeterlilik sınavına acaba banada atabilirmisiniz mail fasikülleri tekrar teşekkür ederim
[email protected] adresine birde çalışma metodunuz nedir şimdiden çok teşekkür ederim.

arkadaşlar deha eğitim smmm yeterlilik kursuna gidenler notlarını paylaşabilirler mi bulunduğum ilde kurs yok şimdiden teşekkür ediyorum
e-mail: [email protected] adresine mail atabilirsiniz yada kargo göndermek isteyenler için kargo adresimide verebilirim. sınavı geçmek çok zorlaştı kursa gidenlerden kursla ilgili notlarını paylaşabilirlerse çok sevinirim.

arkadaşlar ben sınavlarımı bitirdim şimdi smmmyim.Allah a şükür...darısı herkesin başına... kitaplarımı satıyorum vergi hukuku önemli yerleri çizilmiş olarak kursta.muhasebe denetimi ve tesmer çıkmış sorular kitabı üç kitap 50 tl diğer iki kitabımda çizik yok.almak isteyenler özelden mesaj atsın

dilek hanım [email protected] adresinden görüşlerini yazabilirsin ben tesmer soru bankası kitabını ve dershane notları varsa almak isterim

zaten durum onu gösteriyor.haziran sınavına gireceğim ben de.ama şurada okuduklarımdan sonra aldı beni bir telaş.
şimdiden başlasam bir ucundan diye düşünüyorum ki başladım da sanırım.