Yıl İçinde Basit Usulden Deftere Geçişde Yıllık G.V Birleştirme

Arkadaşlar yıl içinde basit usulden deftere geçen mükellefim var yıllık gelir vergisi beyannamesini birleştirip vericem de beyannamede ticari kazanç bildirimleri ile basit usul ticari kazanç bildirimlerini ayrı olarak yazmam gerekecek deil mi pdp den girip bu şekilde yaptığım zaman bana şu uyarıyı veriyor.Basit usulde ticari kazançlara ilişkin bildirim tablosunda girilen her bir satır veri için İşletme hesabı özeti tablosunda bir satır veri bulunmadır diyor işletme hesap özeti (basit usulde hesap özeti dahil )kısmına iki kazancı birleştirip tek satırda girdim yine aynı uyarıyı verdi.Kazançlarını 2 ayrı satırda girdiğimde de işletme hesabı özeti tablosunda aynı teşebbüs veya ortaklığın ünvanı bilgisi birden fazla satıra girilemez diyor nerde yanlış yaptım***

Son düzenleme:
Sorumun cevabını kendim vereyim :) bu durumla karşılaşan arkadaşlar için; ticari kazanç bildirimleri ile basit usul ticari kazanç bildirimleri ayrı ayrı giriliyor hesap özeti (basit usul hesap özeti dahil)kısmına da ayrı ayrı 2 satırda giriliyor ama ünvan bilgisi aynı olunca uyarı veriyor bu durumda birine .(nokta) koyduğunuz zaman çözülüyor