fonradar

Ymm Ahmet Demir'in Tek Düzen Muhasebe Sistemi Uygulamaları Kitabı Hk.

rotten1982

Katkı Sunan Üye
selamlar

arkadaşlar ymm ahmet demirin bu kitabını arıyorum. baskısı tükenmiş. sahaflarda da bulamadım. elinde olan ve satmayı düşünen bir arkadaş benimle iletişime geçerse sevinirim.

kalın kırmızı kitaptan bahsediyorsunuz sanırım, elimde mevcut fakat eski baskı isterseniz satabilirim. bendeki 2. baskısı

2006 baskısı lazım bana. istanbulda sahaflarda bile aradım. 1 tane de mi kalmaz yani.

Merhaba arkadaşlar, Ahmet Demir'in Tekdüzen Muhasebe Sistemi 7. Baskı 2014 çıkmıştır. ilgilenenlere duyurulur.

Son düzenleme:
son kitabının değeri 350 TL.... aynı tarzdaki TMS-TFRS adlı kitabı ise 400 TL.. yuh diyorum.
Ya bu meslekte kitap almayacaksın.. zaten herşey değişiyor akıl karı değil.. bunun yerine güncelleme imkanı olan internet aboneliği yada cd şeklinde olsa alınırda kitap biraz saçma geliyor bana artık.
zaten hiçbir kitabı almıyorum.. Çünkü mevzuat aynı kalmıyor paralar çöpe gidiyor

son kitabının değeri 350 TL.... aynı tarzdaki TMS-TFRS adlı kitabı ise 400 TL.. yuh diyorum.
Ya bu meslekte kitap almayacaksın.. zaten herşey değişiyor akıl karı değil.. bunun yerine güncelleme imkanı olan internet aboneliği yada cd şeklinde olsa alınırda kitap biraz saçma geliyor bana artık.
zaten hiçbir kitabı almıyorum.. Çünkü mevzuat aynı kalmıyor paralar çöpe gidiyor

fiyat konusunda çok haklısınız. tamam bir emek söz konusu ama 400 tl ne demek ? çok abartmışlar.