Yusuf Sürmen istifa edip, komisyondan ayrılmış.?

Ynt: Yusuf Sürmen istifa edip, komisyondan ayrılmış.?

arkadaşlar KATÜ de okuyan arkadaşım var.yarın bizzat kendisine soracak y.s nin. yada asistanlarına
ilk ağızdan öğrenmiş olucam yarın buraya da yazarım.öğrencileri kesin bilgiyi alacaktır onun ağzından bi şekilde yarını bende iple çekiyorum hayırlısı bakalım üniversite de az uğraşmadık bu kompleksli hocalarla birde burda karşımıza çıktı bi benzeri

ceveevezvea ' Alıntı:
arkadaşlar KATÜ de okuyan arkadaşım var.yarın bizzat kendisine soracak y.s nin. yada asistanlarına
ilk ağızdan öğrenmiş olucam yarın buraya da yazarım.öğrencileri kesin bilgiyi alacaktır onun ağzından bi şekilde yarını bende iple çekiyorum hayırlısı bakalım üniversite de az uğraşmadık bu kompleksli hocalarla birde burda karşımıza çıktı bi benzeri
supersın valla..su muammadan kurtulsakta neye calısacamızı bılsek..ınsallah gelen yıne kıl sorular soran bırı degıldır

ceveevezvea ' Alıntı:

Mart sınavına girecek herkes merakla bekleyecektir bilgi vermenizi. İstifa ettiği anda komisyon üyeliği bitiyor mu acaba, yoksa uzun bir ihbar öneli olabilir mi? :) Yani Mart sorularını hazırlamayacağından da emin olmak lazım, belli mi olur?

Umarım olumlu bir cevap gelir.

ceveevezvea ' Alıntı:

sizden müjdeli haberler bekliyoruz :-X

nette de trabzonlu bir kız bunu yazmış;
Ben Biraz ÖNCE YUSUF HOCAYLA Konuştum.istifa konuşunda komisyonda kalma süresinin 1 yıl olduğunu söyledi.Maliye bakanlığı uzatırmı uzatmaz mı onlara kalmış dedi.
maliye bakanlığı yusuf sürmen hocadan memnun heralde,ilginç herkes farklı şeyler yazıyor.

Eğer bu haber doğruysa Adak satışlarında patlama olur

tanrıya şükür tek dersten oda muhasebden kaldığımı söyleyemiyorum kimseye utancımdan
pala pala .....7/7 beklerken düşürdüğün duruma bak

stajyerzade ' Alıntı:
Ben Biraz ÖNCE YUSUF HOCAYLA Konuştum.istifa konuşunda komisyonda kalma süresinin 1 yıl olduğunu söyledi.Maliye bakanlığı uzatırmı uzatmaz mı onlara kalmış dedi.
maliye bakanlığı yusuf sürmen hocadan memnun heralde,ilginç herkes farklı şeyler yazıyor.
yani istifa etse dahi 1 sene kala bilir mi?? :( boşuna mı sevindik

antsel ' Alıntı:
stajyerzade ' Alıntı:
yani istifa etse dahi 1 sene kala bilir mi?? :( boşuna mı sevindik

yani bir seneymiş komıisyonda kalma süresi.ve o da dolmus.maliye bakanlığı uzatır mı bilemem demiş.

zaten çok araştırdım,ne kanun ne de yönetmelıklerde sınav komısyonunun ne kadar süre ile görevde kalacağı yazmıyor.

umarım gerçekten gider,herkes kurtulur.

hayırlısı olsun

alev34 ' Alıntı:
BİTTİ SÜRMEN KATLİAMI BURAYA KADARMIŞ HÜKÜMDARLIĞI SATTIĞI KİTAPLARIN PARASI YANINA KAR KALDI

Mesajlarınızda büyük harf kullanmayınız.
Lütfen forum kurallarına uyunuz.

sevgili dostum zeyna78 hoşgeldin aramıza, güzel paylaşımlarını bekliyoruz ;)

güzel bir haber.umarım kesindir.ama ben yıne kendimi riske atmamak ıcın mart sınavına gırmeyi düşünmüyorum.en azından es gecme hakkımı kullnaıcam

Peki şimdi biz ne yapacağız. 3 dönemdir Yusuf Sürmene çalışmıştık.Kayıtları onun istediği gibi yapıyorduk.
En basiti satışın gideri sorusu çıkarsa ne yapacağız. Ayrıca eski sistemde cevap kağıtların üstünde yevmiye maddesi bilanço gelir tablosu yoktu. Acaba bu sınavda olacak mı olmayacak mı? Bir yandan girmeyip beklemek lazım derken diğer taraftan bu sınavın tamamen herkezi geçirme sınavı olacağını söylüyor. Ne yapacağımı şaşırdım:)

gelen aratmaz umarım

Herkese geçmiş olsun. Aldığımız bilgilerin doğruluğunu görmek güzel...
Sağol alev...

sm³ ' Alıntı:
sevgili dostum zeyna78 hoşgeldin aramıza, güzel paylaşımlarını bekliyoruz ;)

Teşekkür ederim dostum hoşbuldum...
Uzun bir aradan sonra geldim yine...
Paylaşıma devam elbette. Şoku atlatayım, notlarımı kitaplarımı toparlayıp listeyi buraya sunacağım...

Yardımlaşma olmadan olmaz....Kaynak karmaşası oluyor...

Seni de tekrar tebrik ediyorum.... :)

erkan212 ' Alıntı:
Peki şimdi biz ne yapacağız. 3 dönemdir Yusuf Sürmene çalışmıştık.Kayıtları onun istediği gibi yapıyorduk.
En basiti satışın gideri sorusu çıkarsa ne yapacağız. Ayrıca eski sistemde cevap kağıtların üstünde yevmiye maddesi bilanço gelir tablosu yoktu. Acaba bu sınavda olacak mı olmayacak mı? Bir yandan girmeyip beklemek lazım derken diğer taraftan bu sınavın tamamen herkezi geçirme sınavı olacağını söylüyor. Ne yapacağımı şaşırdım:)

faketmez arkadaşım nasıl olsa sorular basit, varsın satış gideri madden yanlış olsun yine geçersin rahat ol ;)

herkese martta başarılar