fonradar

Yusuf Sürmen istifa edip, komisyondan ayrılmış.?

Ynt: Yusuf Sürmen istifa edip, komisyondan ayrılmış.?

güzel diyorsunuzda nasıl yapcaz bu adama çalışıpta bunun istediği kayıtlar gibi yaparsak o zaman ne olcak
:(

ben dün eski dönemlerden soru çözdüm unutmuşum yaa nasıl yapıldığını :):)

asu052 ' Alıntı:
güzel diyorsunuzda nasıl yapcaz bu adama çalışıpta bunun istediği kayıtlar gibi yaparsak o zaman ne olcak
:(

y.s.nin istediği kayıtları kimse sizden istemez rahat olun, kimse gelip de 493 sormaz size, size soracakları belli, alış satış nakliye iade iskonto vs. , sonuçta alış satış kayıtları değişmez y.s.nin de aynı m.g. nin de ;)

nevermind ' Alıntı:
ben dün eski dönemlerden soru çözdüm unutmuşum yaa nasıl yapıldığını :):)

aynı fikirdeyim... geçmiş yıl sorularını mutlaka çözün...
Dönem içi işlerler yaptıra yaptıra unutturacaklar sınav formatını...

nerden bileyim yaa :)

Seni gidi m.g seni :-D

ARKADAŞLAR ŞİMDİ KESİN VE RESMİ OLARAK İSTİFA ETTİMİ BU ADAM EMİNMİYİZ....

Mesaj içeriğinde büyük harf kullanmayınız.

yusuf hoca gittimi arkadaşlar net birşeyler söyleseniz

zeyna78 ' Alıntı:
Herkese geçmiş olsun. Aldığımız bilgilerin doğruluğunu görmek güzel...
Sağol alev...

sm³ ' Alıntı:
sevgili dostum zeyna78 hoşgeldin aramıza, güzel paylaşımlarını bekliyoruz ;)

Teşekkür ederim dostum hoşbuldum...
Uzun bir aradan sonra geldim yine...
Paylaşıma devam elbette. Şoku atlatayım, notlarımı kitaplarımı toparlayıp listeyi buraya sunacağım...

Yardımlaşma olmadan olmaz....Kaynak karmaşası oluyor...

Seni de tekrar tebrik ediyorum.... :)

abla bende sana mail atacaktım az daha gözükmüyorsun forumda diye hoş geldin.

akseker ' Alıntı:
abla bende sana mail atacaktım az daha gözükmüyorsun forumda diye hoş geldin.

Hoşbuldum kardeşim :)

arkadaşlar acaba aramızda oda kurslarına yada dersaneye giden arkadaşlar varmı varsa eğer finansal hocaları gelecek sınava hazırlık olarak ne tür ders veriyor. yusfcamı eski yöntemcemi

Ben geçen sene Tesmere gittim eskaza ..
Kısaltma düşüncesi olmasa değmez oda kursuna gitmeye.
Ancak iyi hocaların var olduğunu da söylüyorlar...

Arkdaslar ys gitti mi şimdi? ya not aldık bı suru kitabınında siparısını verıcem ona gore ne yapalım şimdi? lütfen bu konuda kesın bilgi soler mısınız?

seyhan0001 ' Alıntı:
Arkdaslar ys gitti mi şimdi? ya not aldık bı suru kitabınında siparısını verıcem ona gore ne yapalım şimdi? lütfen bu konuda kesın bilgi soler mısınız?

dün bir arkadaş öğle vakti türmob tan yücel beyle telefonda görüştü..kendisi yusuf sürmenin komisyonu bıraktığını ve yeni gelecek haocanın birikmeyi eriteceğini söylemiş..arkadaşın hangi kaynaktan neye çalışcaz sorusuna ise eski yöntem devam geçmiş yıl sorularını standartında oturun çalışın demiş....

her ne kadar ayrılmış deselerde bence ayrılmamış gibi çalışmak gerekir. ben şuna inanıyorum finansal muhasebede artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.

arkadaşlar bu habere inanmayı çok istiyorum ama doğru olmama ihtimali aklıma geldikçe ne yapıcağımı bilmiyorum aramadığım yer kalmadı gibi bişey ama kimse bişey bilmiyo bunu kesin olarak öğrenebileceğimiz bi yer yok mu, ayrıldığını söyleyen arkadaşlar belki kızıyolar ama daha öncede defalarca böyle haberler çıkınca insan inanmak için çıldırsada bişey engel oluyo :) umarım ayrılmıştır ve kesin bilgi açıklanır biran önce

esperado ' Alıntı:
umarım ayrılmıştır ve kesin bilgi açıklanır biran önce

kesin bilgi nerede açıklanıyo arkadaşım resmi gazetede mi ??? nerde görülmüş komisyon üyelerinin gittiğinin veya kaldığının açıklandığı, martta y.s.nin geldiğini mi açıkladılar ki şimdi gittiğini açıklasınlar, herkes mart sınavında görecek y.s.nin gidip gitmediğini ,biliyorum çok zor bir durum ama bu da bizim meslek örgütümüzün ayıbı napalım...

esperado ' Alıntı:
arkadaşlar bu habere inanmayı çok istiyorum ama doğru olmama ihtimali aklıma geldikçe ne yapıcağımı bilmiyorum aramadığım yer kalmadı gibi bişey ama kimse bişey bilmiyo bunu kesin olarak öğrenebileceğimiz bi yer yok mu, ayrıldığını söyleyen arkadaşlar belki kızıyolar ama daha öncede defalarca böyle haberler çıkınca insan inanmak için çıldırsada bişey engel oluyo :) umarım ayrılmıştır ve kesin bilgi açıklanır biran önce

ben bu senaryoyu temmuz sınavından sonra da görmüştüm.Komisyon Mart 2010 da geldi süresi 2 yıldır, o adamın ben ayrılıp istifa edeceğine inanmıyorum, inşallah ben yanılırım.