İtiraz Edip Sonuç Alan Var mı? Sınav Sonucuna İtiraz Edince Ne Olabilir ? Sizce....

nurbanu

Katkı Sunan Üye
maliyet sınavına itiraz etmek istiyorum.
çok bir şey değişmeyecek olsa da,
itirazlar artsın ki , rahatsız olduğumuz anlaşılsın istiyorum.
ancak, itiraz edildikten sonra ki , dönem de sınava girince , sınavda aynı komiyon olduğu için ters teper mi?
bu konularda fikrinizi alabilir miyim?

eger kagıdına guvenıyosan edebılırsın.gecen dönem arkadas sınavı ıyı gectıgı halde 38 gelmıstı notu.kagıdına guvenıyodu ve ıtıraz ettı.kabul ettıler .gectı dersten.

bence birde onun beklentisi stres yaratabilir. ben şahsım adına 30-40 kişi gördüm itiraz eden yada duydum çoğunu diyelim yalan olmasın birinin sonucunun değiştiğini görmedim duymadım. ama itiraz en doğal hakkın buda var..

tabi ki sonuç değişecek diye güvenmeyeceğim.
sadece ,rahatsız olduğumun bilenmeisni istiyorum.
aslında.
belirsizlikten de bıktık tabi oda var.
sınava gir , çık hepisnide yapsan acaba geçtim mi sorusu hep aklında.
bu herkes için geçerli.

ben sbah itiraz başvurusu butoundan teos ta yapayım deidm. kabul etmedi.
yeni mi açıldı acaba?

evet yeni açıldı teos sisteminde, ben para yönetimi ve yükleme bölümünden (nasıl bi bölümse bu sürekli para alacakları için banka gibi hesap açmışlar) 4 ders için 20*4=80 tl para yükledim kredi kartıyla, sonrada smmm itiraz başvurusu ekleme bölümünden 4 dersi kutucuklarla seçip kaydet dedim. para olduğu için hesabı sıfırları ve itiraz kaydını oluşturdu. itiraz ettikten sonra sonuç bölümünde daha önce 43 40 35 25 puanlarının görüldüğü yerde itiraz etti yazıyor. sonucuda sonuç bölümünde yazar diye tahmin ediyorum. tesmeri ve odayıda aramayı düşünüyorum en yakın zamanda. bilsinler itiraz ettiğimi :)

selam arkadaşlar.herkese saygılar sunuıyorum.Allah bu yolda bizlerin yardımcısı olsun.benim sınava 2.girişim.ilk sınavda hukuk ve maliyeti vermiştim.ancak maliyetten 80 lik kağıt vermeme rağmen 30 alıp kalmıştım şok oldum dedim en iyi olduğum dersten kalıyorsam ben diğerlerine hiç çalışmayayım .sonra itiraz ettim 50 yaptılar Allah onlardan razı olsun.çok büyük kıyak yaptılar bana yani 30 dan 50 verdiler.huzurlarınızda teşşekkür ederim onalara beni 75 tlden kurtardılar.peki benim ortalamam nolacak arkadaş.sen bu kağıtları nasıl okuyorsun kime okutuyoursun sen benim emeğimle nasıl oynarsın hiç mi vicdanın yok arkadaş.benim hakkım ne ise onu vereceksin sadaka verir gibi 50 vermişler.neyse onu geçtik.temmuz sınavında vergi hariç 4 derse girdim.denetim analiz finansal meslek.finansal 100 lük kağıt ya bu kadar yani sınav tarihinin en basit finansal sınavıydı kanımca.sonuç 40.:) analizden zaten zaman yetmedi abiler öğle bir sormuşlarki formüller yarım saat sürdü zaten.nese hadi ondan yaptık bişeyler 2 sayfa verdim. sonuç 39. ama abilerin istediği cevap olacak illa.o soruları kim hazırladı ise onu 2 sınavdır tatmin edemedik.zekamdan şüphe edmeye başladım artık.denetimde yapamadım bak söylüyorum açmadı beni sabah ilk sınavdı yapmadım boş kağıt verdim .bak boşş kağıt sonuç 40:)))yazıyoruz 40 yazmıyoruz 40.meslekten çalıştık Allah var hakkımı vermişler 70.
şimdi ben size soruyorumAllah rızası için bu sınavları kim okuyor? nasıl puan veriyor cevap anahtarı nerde tesmer demeyin.insanların kaderi ile bu kadar kolay oynanır mı.hiç mi Allahtan korkmaz bunlar.torpil mi lazım ne lazım insan çalıştığının arşılığını almak istiyor.yazıktır sabah akşam ders çalışmaktan insanlıktan çıktık ama beyzadeleri memnun edemedik.bunlar sayı ile mi adam geçiriyorlar kriteleri nedir desinlerki sayın monşer siz boşuna çabalamayın siz ruhsat vermeyeceğiz desinler ben işime bakayım.3 sene sürün paranla rezil ol .benim sınav kağıdımı verdiğin puanı cevap anahtarını göstereceksin arkadaş.bu ne ya yok mahkeme falan kim uğraşacak biliyolar o yüzden rahatlar adamlar.ama para almaya geldşimi itiraz bile parayla hak hukuk hak getire.sanki devlet sırrı mübarek.söylecek çok şey var ama neyse .ben .kazananlara asla lafım ama adalet yok bak yazdım oraya aldığım notları verdiğim cevaplarıda .itirazınızı yapın arkadaşlar.ben yaptıım analiz ve finansaldan.ama analizden değişmeyecek biliyorum.olan bizim 20 tl ye oldu.ama inşallah finansaldan geçerim.sizde kağııdına güveniyorsanız itiraz edin.hiç bir şey bilmiyorum belki ama şunu söyleyebiilirm bu sınav sonuçları asla adil değil.saygılar.

kesin itiraz edeceğim.sonuç ister olumlu ister olumsuz olsun.
hep pişman olup ah etseydim dememek için....
hakkımızda hayırlsı olsun

Arkadaşlar ben Mart sınavında finansal ve analizden itiraz ettim analiz 35 olarak kaldı değişmedi ancak finansal muhasebe 44 idi 50 oldu. Şimdi yine analiz ve denetime itiraz edicem. Analiz 41 Denetim 50 ortalama sıkıntım var tek ders analiz kaldı 67 almam lazım. Analizcinin durum da malumunuz. :-((

selam arkadaşlar.herkese saygılar sunuıyorum.Allah bu yolda bizlerin yardımcısı olsun.benim sınava 2.girişim.ilk sınavda hukuk ve maliyeti vermiştim.ancak maliyetten 80 lik kağıt vermeme rağmen 30 alıp kalmıştım şok oldum dedim en iyi olduğum dersten kalıyorsam ben diğerlerine hiç çalışmayayım .sonra itiraz ettim 50 yaptılar Allah onlardan razı olsun.çok büyük kıyak yaptılar bana yani 30 dan 50 verdiler.huzurlarınızda teşşekkür ederim onalara beni 75 tlden kurtardılar.peki benim ortalamam nolacak arkadaş.sen bu kağıtları nasıl okuyorsun kime okutuyoursun sen benim emeğimle nasıl oynarsın hiç mi vicdanın yok arkadaş.benim hakkım ne ise onu vereceksin sadaka verir gibi 50 vermişler.neyse onu geçtik.temmuz sınavında vergi hariç 4 derse girdim.denetim analiz finansal meslek.finansal 100 lük kağıt ya bu kadar yani sınav tarihinin en basit finansal sınavıydı kanımca.sonuç 40.:) analizden zaten zaman yetmedi abiler öğle bir sormuşlarki formüller yarım saat sürdü zaten.nese hadi ondan yaptık bişeyler 2 sayfa verdim. sonuç 39. ama abilerin istediği cevap olacak illa.o soruları kim hazırladı ise onu 2 sınavdır tatmin edemedik.zekamdan şüphe edmeye başladım artık.denetimde yapamadım bak söylüyorum açmadı beni sabah ilk sınavdı yapmadım boş kağıt verdim .bak boşş kağıt sonuç 40:)))yazıyoruz 40 yazmıyoruz 40.meslekten çalıştık Allah var hakkımı vermişler 70.
şimdi ben size soruyorumAllah rızası için bu sınavları kim okuyor? nasıl puan veriyor cevap anahtarı nerde tesmer demeyin.insanların kaderi ile bu kadar kolay oynanır mı.hiç mi Allahtan korkmaz bunlar.torpil mi lazım ne lazım insan çalıştığının arşılığını almak istiyor.yazıktır sabah akşam ders çalışmaktan insanlıktan çıktık ama beyzadeleri memnun edemedik.bunlar sayı ile mi adam geçiriyorlar kriteleri nedir desinlerki sayın monşer siz boşuna çabalamayın siz ruhsat vermeyeceğiz desinler ben işime bakayım.3 sene sürün paranla rezil ol .benim sınav kağıdımı verdiğin puanı cevap anahtarını göstereceksin arkadaş.bu ne ya yok mahkeme falan kim uğraşacak biliyolar o yüzden rahatlar adamlar.ama para almaya geldşimi itiraz bile parayla hak hukuk hak getire.sanki devlet sırrı mübarek.söylecek çok şey var ama neyse .ben .kazananlara asla lafım ama adalet yok bak yazdım oraya aldığım notları verdiğim cevaplarıda .itirazınızı yapın arkadaşlar.ben yaptıım analiz ve finansaldan.ama analizden değişmeyecek biliyorum.olan bizim 20 tl ye oldu.ama inşallah finansaldan geçerim.sizde kağııdına güveniyorsanız itiraz edin.hiç bir şey bilmiyorum belki ama şunu söyleyebiilirm bu sınav sonuçları asla adil değil.saygılar.

Evet ya arkadaşım ben ilk sınavda maliyetten 80 bekliyordum 60 aldım. Sesimi çıkartmadım geçtim diye ama şimdi ortalama sorunu ile boğuşuyorum. Keşke itiraz etseymişim çünkü %100 eminim.

Ne mahsuru olacak arkadaşım işte durum:

Staj Notu : 100
Denetim, Vergi, Meslek, Finansal Muhasebe :50
Hukuk : 53
Maliyet : 60
Analiz : 41 :-(((((((

anladım işte şimdi durumu be zaten yayınlamıştım buün sitede notlarımı
mliyetten 50 alsam 60,5 yapıyor sanırım. ititraz edip şansımı denemk istiyorum.
ya ben hep analiz çok kolay ona çalışmasam da olur diyordum. 1,5 gün çalışabildim sınava girmeden.
ma zaten hep aşinayız o mevzuya diye rahhtım . not ortalam için analiz yükseltir , diye düşünürken sınavdan 51 ile çıktım ki 80 en kötü 70 gelir diyordum.
maliyette tamam 50 puanlık yaptım ben ama neden 20 geliyor kardeşim . bu akdaar olmaz.
ve kaç hakkınız kaldı
aralıkta analizden sınavda allah korusun ortalam tutmazsa ne yapacaksın.
meslek var en çok ezberelyebileceğin ve sınırları belli olan.
not yükseltemk için , denetim vergi ve hukuk konuları daha geniş ve rpuanlkarı kıt.
finansal eskiden avaraj dersi imiş. şimdi ne olduğu belli olmuyor ki güvenesin. allah yar ve yardımcın olsun arkadaşım

Sn. Nurbanu

Analizden itiraz ettim mart döneminde 35 olan notum 45 oldu.. Ki verdiğim kağıt minumum 80-90 lıktı..

Ama şunu çok iyi biliyorum 3-4 arkadaşımın 40 ve üstü olan notlarını 50 ye tamamladılar..

anladım işte şimdi durumu be zaten yayınlamıştım buün sitede notlarımı
mliyetten 50 alsam 60,5 yapıyor sanırım. ititraz edip şansımı denemk istiyorum.
ya ben hep analiz çok kolay ona çalışmasam da olur diyordum. 1,5 gün çalışabildim sınava girmeden.
ma zaten hep aşinayız o mevzuya diye rahhtım . not ortalam için analiz yükseltir , diye düşünürken sınavdan 51 ile çıktım ki 80 en kötü 70 gelir diyordum.
maliyette tamam 50 puanlık yaptım ben ama neden 20 geliyor kardeşim . bu akdaar olmaz.
ve kaç hakkınız kaldı
aralıkta analizden sınavda allah korusun ortalam tutmazsa ne yapacaksın.
meslek var en çok ezberelyebileceğin ve sınırları belli olan.
not yükseltemk için , denetim vergi ve hukuk konuları daha geniş ve rpuanlkarı kıt.
finansal eskiden avaraj dersi imiş. şimdi ne olduğu belli olmuyor ki güvenesin. allah yar ve yardımcın olsun arkadaşım

Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşım 100 almak için uğraşacağım Allah korusun olmazsa dediğin gibi meslek hukuku düşünüyorum. 2 hakkım kaldı.

Sn. Nurbanu

Analizden itiraz ettim mart döneminde 35 olan notum 45 oldu.. Ki verdiğim kağıt minumum 80-90 lıktı..

Ama şunu çok iyi biliyorum 3-4 arkadaşımın 40 ve üstü olan notlarını 50 ye tamamladılar..
20 olan notu 50 asla yapmazlar bunun farkındayım.
mesele itiraz edip kendimi rahatlatmakta.
yani 40 verse anlardım. açıklama yazamadım mı vs.vs giib bahane çok olurdu.
ama itiraz ederek dediğim gibi çalışmaya devam etmek istiyorum

Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşım 100 almak için uğraşacağım Allah korusun olmazsa dediğin gibi meslek hukuku düşünüyorum. 2 hakkım kaldı.

allah gönlüne göre versin. Hani bazı dönemler kasıp birden çok rahat puan alabilecek şekilde soruyorlar ya öyle olur inşallah.
örnek vaka bakınız finansal muh. yusuf sürmen olayının arkasına en basit soruların gelmesi gibi.

20 olan notu 50 asla yapmazlar bunun farkındayım.
mesele itiraz edip kendimi rahatlatmakta.
yani 40 verse anlardım. açıklama yazamadım mı vs.vs giib bahane çok olurdu.
ama itiraz ederek dediğim gibi çalışmaya devam etmek istiyorum

Anlıyorum bel bağlamadan itiraz edin tabiki bu dönem olmasada gelecek dönem itirazlar çok olursa kağıtlara daha dikkatli ve özverili bakabilirler.. Bende analizden daha çok bu sebeple itiraz etmiştim..