2013/3 Muhasebe Denetimi Sınavı

geçmiş yılların formlarına baktım denetim den sınav yorumları 4- 5 sayfa yorumla var biz 53 lere geldik birde sonuçlar açıklanınca yüzü bulur herhalde

geçmişte elemanlar 4-5 saat çalıştım 82 aldım diye yazmışlar ne günlermiş beee:banghead:

Şu an tamamen sürünceme de. İnternet sitesinde yapılan resmi bir açıklama yok. Bilgi edinme yasası çerçevesinde şahsi olarak başvuran kişilere farklı farklı olmak üzere çeşitli cevaplar veriliyor. Verilen cevaplarda kendilerinin konunun muhatabı olmadığından tutunda sınavda tüm mevzuattan sorumlusunuz gibi ucu açık bir cümleyle de yanıtlar verildi. Şu ana kadar bilindiği kadarıyla; oda kurslarından, özel kurslardan herhangi bir açıklama veya girişim yok. Şimdilik sınav sonuçlarına kadar herkes bekleyecek gibi bir tutum var. Zaten 3 şubat tarihine de pek fazla bir vakit kalmadı. Eğer olumsuz bir durumda son hakkı olanlar veya tek dersi Muhasebe Denetimi olanlar taleplerini bağlı bulundukları odalara veya odaları vasıtasıyla tesmer veya türmob'a iletirler her halde. Şimdilik forumda durum bu... Ama ALLAH'tan dileğim(iz) herkesin tüm derslerini başarı ile vermiş olması...

eyvallah sağolasın kardeş. Maalesef meslek mevzuat ve çalışma yaşamamıza eklenen yeni bir yanlış oldu. Bakalım bekleyelim görelim.

Arkadaşlar Muhasebe Denetimi sınavına çalışmaya başlayan var mı? Birde hangi konulara çalışıyorsunuz (eski konular, kgk vs..)? Son olarak da dershanelerde durumlar nasıl (konu işleme bakımından; gerek Deha gerekse oda kursları) ? Şimdiden teşekkürler...

Deha normal müfredata devam ediyor. Kgk birşeyler hazırlarız diyorlar ama zor gibi sınav sonuçlarına odaklanmış beklemedeler. İş başa düştü yani.

Benim tek ümidim komisyonun değişmesi. Komisyon değişirse sorular bence daha ılımlı olabilir... Daha önceki dönemlerde finansal muhasebe sınavı için benzer bir durum olmuştu. Komisyon değişiminden sonra finansal muhasebe sınavı tekrar eski haline gelmişti...

Arkadaşlar Facebook kaynıyo millet denetim den 55-60 falan almış 7 de 7 yapıp geçmişler.Sordum "kesin kaldım diyodum nasıl geçtim bende anlamadım" diyolar acaba denetimden herkesi geçirdilermi? Başka geçen varmı denetimden lütfen bilgi verin arkadaşlar

facebook kaynıyor ben fokurduyorum offf offf niye açıklamazlar bugün. Gece yine bir sürü rüya görücem :(

O zaman bende geçtim inşallah :D işin şakası tabii umutlanıp kötü haber almak daha kötü o yüzden umutlanmamak için kendimi zor tutuyorum:D