2013/3 Muhasebe Denetimi Sınavı

benimde ilk girişimdi 50 almışım. soruların puanlamasını değiştirmişler diye düşünüyorum 3.soruyu 50 puan yapmışlar bence

gecen sınav 80-90 lık kağıttan 38 alarak kaldım bu sınav 30-35 beklediğim kağıttan 60 alarak geçtim.arkadaşlar denetim hocasının dengesi yok.mart sınavında ne kadar zor sorarlarsa sorsunlar moralinizi bozmayın.bildiğiniz kadarıyla yazın.cevabı bilmiyorsanız soruya yakın başka bir sorunun cevabını yazın.ben soruları görünce hiçbirşey yazmayıp çıkayım dedim.sonra 3.sorudan başladım onu yazınca biraz moralim düzeldi sonra diğerlerine de birşeyler yazdım ve sonuçta geçtim.yeterlilik sınavları resmen psikolojik bir harpa döndü.sinirlerine hakim olan geçecek heralde.bunca tepkiden sonra mart sınavında daha kolay soracaklarını düşünüyorum.bir de komisyonun değiştiği yönünde bir söylenti de var.hakkınızda hayırlısı olsun.inşallah geçer kurtulursunuz

Sn. sidarta 77 arkadaşa katılıyorum. ilk girdiğimde en az 50-55 puanım var diyordum. Sonuçlar bi geldi ya 20 ya da 22 almıştım. Son sınav zaten malum. 3. soruyu yapmıştım. ama 1 ve 2. soruyada birşeyler yazınca 50 ile geçtim. Ama ben mart sınavının kolay olacağını düşünüyorum...

Bende denetimden 60 almışım.3.soruya dörtder tane açıklama yaptım ve örnek verdim.Örnekler birebir tutuyordu.ikinci soruyada 7 tane şık yazmıştım gördüğümüz denetim dersi bilgilerimle sonuç bu şekilde 1.soruya cevap vermedim.Genel olarak 50 ler havada uçuyor.Anladığım kadarıyla 7/7 yapanda çok.7/7 yapıp ortalamaya takılanda.Çok ilgin. bir dönemden geçtik.Demekki ses çıkartmak önemliymiş.