2016/1 Smmm Yeterlilik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Son yıllar gösterdiki sınav sonuçları 75 gun +-3 gün
60 günde açıklanır maddesi +20 gün uzar dendikten sonra tarih oldu.benim tek dersim vardı.50 puan alfım ne eksik ne fazla sadece sonucu belliyorum.ama burada 2-3 dersten kalacak arkadaşlarımın çalışma süresi de çok azaldı.asıl üzüldüğüm konu o.nerdeyse 2.dönem başvuruları başlayacak.

Aynen en büyük sorun sınava çalışmak için kalan süre maalesef.

Herkese günaydın bende bekleyenler arasındayım bence sınavın cevaplarını okuyanları artırmaları lazım o zaman erken açıklanır

Herkese günaydın bende bekleyenler arasındayım bence sınavın cevaplarını okuyanları artırmaları lazım o zaman erken açıklanır

Zaten komisyondaki hocalar asistanlarına okutuyor.ben profesörün okuduguna inanmıyorum.geçmiş yıllarda nasıl yetişiyordu da şimdi yetişmiyor? Bence asıl irdelenmesi gereken bu

Arkadaşlar inşallah herkes kazanır ve yönetim de söz sahibi olunca bunları dile getirelim bizim yaşadıklarımı diğer stajyerler yaşamasın

Bence de insan hayattan soğuyor
Staj başlatma dünya para dınavı kazan.
3 yıllık staj garabeti (en uzun staj) ki stajda neler çektiğimizi herkes biliyor.
Hadi sağa sola kolturmaktan ayak işlerini yapmaktan stajerim diye susmaktan bıkmışken.yeterlilik sınavı..
Sınav olursun açıklanır kaldıysan eğer önünde çalışma zamanında azalmıştır.sonra yine sınav.hepsi ücrete tabi..
Sonra ruhsat bilmem ne iş bul mukellef bul vs..
Sürecin bu olduğunu bilsem hiç kalkışmazdım bu işe😀
Ünv+staj en erken 7 sene..
Tıp doktoru olmak 6 sene
Avukat olmak 5 sene...
Çile bülbülüm çile 😀😀

Sınava girme hakkını 9'a çıkarıp açıklama sürelerini uzatarak, kendilerine kaynak düzenlemişler.Diğer sınava konsantrasyon ve çalışma zamanını azaltmak da kendilerince mantıklı tabi.
Tek dersim kalmıştı.
İnşallah beklediğimize değer :((

Sınava girme hakkını 9'a çıkarıp açıklama sürelerini uzatarak, kendilerine kaynak düzenlemişler.Diğer sınava konsantrasyon ve çalışma zamanını azaltmak da kendilerince mantıklı tabi.
Tek dersim kalmıştı.
İnşallah beklediğimize değer :((

Bende konunun duygusal yönünün ağır bastığını düşünenlerdenim.stajın 3 yıla çıkmadı ve oda kurslarıyla sürenin 6 ay kısalmasıda tamamen duygusal

Ymm sınavının açıklanma tarihi 26 mayıstı.
Resmen bize nispet yapıyor tesmer :)

Evet arkadaşlar odanın hiçbir şeyden haberi yok daha.
Oda normalde sabahtan bize bilgiler gelir bizde kazananları ararız diyor boşuna beklemeyelim yani bugün açıklanmaz.
Haydi hayırlı cumalar cümleten.