2020/1 SMMM Yeterlilik Sınavı

bugün yeniden mail attım hala komisyon cevapları teslim etmedi diyorlar
Dalga mı geçiyorlar ya.Yarin başvurular başlıyor. Neye gore yapılacak bu işlemler.itiraz kabul etmeyecekler mi gerçekten anlamak zor...zaten umudumu kaybettim.bu saat oldu aranan yok.bugun de açıklamayacaklar....

21.yy da hala klasik sınavla insanları zorlamak niye!Türkiye'nin her yerinden insanları 2 gün boyunca üç yerde toplayıp sabahtan akşama kadar sınav yaparak insanlara işkence etmek mi maksat!Her dersten 25 tane soru sorsan toplamda 200 soru eder,verirsin makul bir süre insanlar sınavını olur evine döner.Hadi sınavı yaptınız 40 günde okumayı da beceremiyorsunuz,üstüne sınav başına aldığınız fahiş ücreti dile getirmiyorum bile!Ben sonuçlar açıklansa bile doğruluğundan her zaman şüphe edeceğim,çünkü ne kadar çok öğrenci sınava girerse getirisi o kadar çok olacak...

Tesmeri aradım daha belli değil ama bugün açıklanacakmı dediğimde bugün kesin açıklanmaz dediler.Yani bugünde umut etmeyelim boşuna.kısmet yarına

08.09.2020 tarihinde açıklayın,kimse tekrar sınavına giremesin siz de cevap kağıdı okumak zorunda kalmayın...

Ne diyecegimi bilmiyorum bravo tesmere turmob a ne kadar harika bir sistem ve takvim yayinlamislar👏👏👏👏 zaten covid ertelenen raporlar muh sgk gibi konularla az stresimiz vardi.HARIKA birde acaba ne zman aciklanacak sarmalina girdik

Anlaşılan odalar oda başkanları kimse aciklanma zamanını bilmiyor ama tek gerçek suki herkes ders çalışamadan yeni sınava katılmak zorunda kalıcak

bir sınav düşünün tekrar başvuru yapacak arkadaşlar için 20.08.2020 başlangıç olsun ama bu sınava sadece bir önceki sınavda başarısız olan arkadaşların başvuru hakkı olsun ama başvurular başladığında başarılı yada başarısız olduğunuz bilinmesin. Tek bir konuda mantıklı işler yapmıyorlar. smmm mesleğini ayaklar altına aldılar. Öncelikle bizim kurumumuzun bize saygısı yok demekki sınav takvimi de boş herşey boş adamlar ne zaman isterse birşeyi o zaman yapıyor. Muhtemel itiraz sonuçları açıklandığında diğer sınava 7-10 gün arası bir süre kalacak. Bu sürede kaldığımız derslere çalısırız çok iyi hazırlanırız sonra tüm otel uçak vb işleri hallederiz. emeklerine sağlık vesselam..

Bugün de açıklanmayacak anlaşılan , ayrıca 2020/2 sınavın takvimin de bir güncellenme olup olmayacağını sordum , verdikleri cevap !

1598255592056.png

Sordum verilen cevap yine tarihin henüz belli olmadığı yönünde oldu.Büyük ihtimalle bugün açıklanmaz dediler ayrıca.bilginiz olsun.bilgi almak isteyenler 444 60 60 arayı uzunca bir süre bekledikten sonra görüşebilirler.Ben kulaklıkla aradığım için bekleyebiliyordum.

ismmmoyu aradım bu hafta içi açıklanacakmış.biraz siyasi konuşuyorlar.Tahmini ne zaman açıklanır deyince bu hafta içi dediler.:))))Allah bize sabır versin

kardeş sen cuma açıklanırsa şükret.buradaki bir arkadaş 08.09.2020'de açıklansın o zaman diye espri yapmış.gidişat ise o arkadaşın ne kadar basiretli olduğunu gösteriyor.

ben an itibariyle takip etmeyi bıraktım.yoksa her sabah yataktan kalktığımda hanıma bugün açıklanacaktır artık geciktirmezler diyerek evden çıkıp,bugünde açıklanmadı anne modunda eve geri gelmekten usandım.:))sonu hayrolur inşallah.