fonradar

1 Eylül Bağımsız Denetim Mevzuat Soruları Hk.

menkul kıymet ortaklıklarının yapamayacakları işler
para ve mevduat toplamak gibi bir şık vardı onu işaretledim

google da borçtan kurtulma davasının tanımına bir bakarmısınız, sorudakinin aynısı mı çözemedim

tekrar seçileme< farklı bi soruydu bende o şıkkı işaretledim bu sordupum fon sahibiyle ilgili
taşınmazları kendi menfaatleri doğrultusunda stAmaz başka aracı kurumdan menfat sağlayamz gibi şıkları vrdı

tekrar seçileme< farklı bi soruydu bende o şıkkı işaretledim bu sordupum fon sahibiyle ilgili
taşınmazları kendi menfaatleri doğrultusunda stAmaz başka aracı kurumdan menfat sağlayamz gibi şıkları vrdı

hee evet doğru ddoğru ben karıştırdım, bende kendi menfaatlerinde satamazlar yaptım o soruyu ama dogrumu bilmiyrm

birde bi payasa tanımı vrdı merkez bankalı falan onu düzenleyici işlemler yaptım

finansal bilginin özellikleri vardı ben onu belli zaman aralığı dibi bi şık vardı onu yaptım

Hatırladığım bir soru emeklilik şirketi hangi kanuna tabi değildir a)sgk b)spk c) hazine müs d) rekabet kurumu

Hatırladığım bir soru emeklilik şirketi hangi kanuna tabi değildir a)sgk b)spk c) hazine müs d) rekabet kurumu

kanuna tbi değil hangisinin temsilcisi yönetiminde bulunmaz gibi bişeydi bcd şıkları vardı ama a şıkkı farklıydı doğru olan şık o

kolay bi soru hangisi likidite oranı değildir diye bi soru vardı a)cari oran b)asit test c)otofinansman

kanuna tbi değil hangisinin temsilcisi yönetiminde bulunmaz gibi bişeydi bcd şıkları vardı ama a şıkkı farklıydı doğru olan şık o

hayır ndr78 doğru hatırlıyor şıklar aynen öyleydi, ama soru hangisi bireysel emeklilik temsilcilerinden değildir diyordu, doğru cevapta rekabet kurumu olacaktı

ben de ücreti denetim kurulu belirleri işaretledim, diğer soruda da yalnız 3 şıkkını işaretledim.
sermaye yeterliliği, özsermayeden düşenler bişeylerin yüzde 20 si diye şıkkı işaretledim